Dowódca

Day 4,641, 02:22 Published in Poland Poland by Damio22

Baczność! Każdy ma nad sobą jakiegoś szefa czy dowódcę. Ich rola często wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Dzisiaj kilka słów o tym. 😉

Numer 326. Zapraszam do lektury!

Przegląd prasy

Tekstury Uzury - [TGS] Dwie bojówki. Takie dwie zakolegowane grupy bojowe, które zapraszają w swoje szeregi. 🙂

Jak to jest być szefem

Przenieśmy się teraz do innej gry. Nazwy nie podam, żeby nie było reklamy. Obecnie mój sojusz jest top1 na serwerze. Problem jest taki, że szefowa sojuszu jest ciągle na urlopie i jesteśmy pozbawieni dowództwa. W przypadku wojny będzie problem. Nie przekazała nikomu przywództwa ani nawet funkcji dyplomaty i generała. W przypadku dłuższej nieobecności sojusz może się rozpaść. Na szczęście dzisiaj wpadła na chwilę, by przedłużyć urlop. Kolejny miesiąc spokoju. 😉

Inna historia. Kilka lat wcześniej, ten sam serwer, inny sojusz. Moja kariera dyplomaty sobie kwitnie. Na wewnętrznej stronie sojuszu widnieje link do wyszukiwarki miast. Bardzo przydatny, chociaż admini uważają, że nielegalny. Ale co ja się przejmuję, jako dyplomata nie odpowiadam przecież za to, co jest na stronie wewnętrznej tylko zewnętrznej. Poza tym przez kilka miesięcy nikt się nie doczepił. Nagle przywódca rezygnuje i przekazuje mi kierownictwo. Wow, awans! Trochę później... Ban na 24h?! Ale za co? Piszę do administracji. Nielegalny link. Piszę odwołanie: Ale to nie moja wina, to już tak było jak przyszedłem, odbanujcie mnie. Odpowiedź: Przywódca odpowiada za sojusz. Drugiego odwołania już nie piszę, bo doba minęła i ban zakończony. Jednak kartoteka nie jest już czysta.

Bycie szefem to czasem duża odpowiedzialność. 🙂

Q&A

Vogel Serapel zapytał: "Dlaczego w gazetce MON nie działa link do BR?"
Odpowiedź: To pytanie od dawna nurtuje czytelników. Było już kiedyś postawione, nie pamiętam przez kogo, w którym numerze. Odpowiedzi w dalszym ciągu brak. Może trzeba pytać w gazetce MON-u.

Eliminacje do Konkursu Piosenki eWizja

Zaczynamy czwartą rundę preselekcji. Możecie zgłaszać swoje ulubione piosenki w komentarzach do 11 sierpnia 2020. Na stronie konkursu znajdziecie utwory z poprzednich edycji i regulamin.

Słowo na koniec

Czekam na pytania, komentarze, voty, suby i zgłoszenia piosenek.