KocaSeyit Baskan adayligim

Day 4,639, 07:18 Published in Turkey Turkey by KocaSeyit

Degerli arkadaslar,

Bildiginiz gibi Agustos ayi baskanlik secimleri yaklaşmakta ve son 2 aydır MOFA olarak hizmet verdiğim ETürkiyemizde bu ayda bize başkan adaylığı görevi düştü.
Bu vesile ile sizlere adayligimi aciklamak istiyorum.

Öncelikle kendimi tanıtayım ismim Ahmet 39 yasindayim Hollanda da ikamet ediyorum 2010 yılında Milliyet gazetesinde okuduğum bir haberde ülkemin yardımıza ihtiyacı olduğunu duyduğumdan beri bu oyunu oynuyorum.
Isgal altinda idik ve sizler gibi Vatani kurtarmaya gelmiştik.
Oyuna başladıktan sonra birkac kez Milletvekili ve degisik kabinelerde MOFA olarak gorev aldim. Bu vesile ile dünyanın her yerinden arkadasliklar edindim.

Daha once degisik basarili kabinelerde yer almakla birlikte son 2 aydır birlikte olduğum kabine arkadaşlarımla ile cok guzel ortam ,dayanisma birlik ve sinerji yakaladik. Bu bir nevi de olsa haritaya yansidi diye dusunuyorum.

Gecmis iki ay icerisinde Tracy McGrady yönetiminde ekip olarak yapmis oldugumuz en buyuk basari oyunda aktif olarak tutabildiğimiz babylerdir.Bu konuda elimizden gelen tüm çabayı harcadık ve hatırı sayılır sayıda baby oyuna tutundu ve en güzeli de şuan da oyundan keyif almakla birlikte koordine şekilde ülkemiz için savaşıyorlar.
Geçtiğimiz süreçte müttefiklerimizin büyük destekleri ile koordineli bir şekilde savaşmamız neticesinde topraklarimiza kavuştuk (Bun da Bulgarin ic islerindeki huzursuzluğun olmasinin etkisi de var).Slovenya topraklarinda ise antrenman savaslarimız devam etmekte..Bundan böyle Hedefimiz Anadolu topraklarımızı elimizde tutmaya devam ederek müttefiklerimizin de özgürleşmesine katkıda bulunmak olacaktır.

Evet işin kolay kısmını geride bıraktık belkide bundan sonra daha zorlu daha özverili çalışma gerektiren ödevler düşecek hepimize.. Üzerinde yogunlaşacağımız konulara gelirsek:
Yeni oyunculari oyunda tutarak onların iyi birer savaşçı olmalarının yanı sıra dogru yatirimlar icin yönlendirmek.
Orjinal topraklarimizi elimizde tutmak
TW larin sayisini artirmak
Ekibimiz;
Başbakan –Tracy McGrady
Vali -Adi Herif
MOFA -Microsurgeon
MEB -Xanthar Zaiban
MOD -Mehmet HAKPEREST
Isvicre Büyükelçisi -Aniston (emo45)

Bu vesile ile ekibimize desteklerinden dolayi
AY YILDIZ PARTISI,KIRMIZI BEYAZ, Buyuk Turkiye Partisi
Ve Radikal Sol Partisine tesekur ederim.
Ekip olarak eTürkiyemiz için mücadeleye hazırız,
Saygılarımızla.