Filozofēšana par un ap eRep

Day 4,638, 15:39 Published in Latvia Latvia by Andrejs.LV


Sveiki, eLatvieši! o7


Vēlos bik "papļurkstēt" par šo spēli.

Ar ko viss sākās? Spēle eRepublik sākās ar to, ka tajā uzradās valstis / nacionālās kopienas. Par teritorijām bija jācīnās un jākaro, par sasniegumiem un medaļām bija jācīnās. Tanī brīdī spēle kļuva populāra un tās popularitāte auga ģeometriskā progresijā! ePilsoņiem bija absolūta neziņa par savas eValsts nākotni - ienaidnieki bruka iekšā no visām pusēm! Bija adrenalīns, emocijas, stimuls!

Kad spēle sāka mirt? Tad, kad parādījās tie jobanie (atvainojos par izteicienu) TW - norunātās kaujas. Situācija kļuva vēl drūmāka, kad norunātas kļuva ne tikai kaujas, bet pat medaļas (BH)! Tieši tanī brīdī visā ePasaulē spēlētāji masveidā sāka pamest šo spēli. Šis bija arī tas iemesls, kādēļ šo spēli pameta arī mūsu Nr1 kareivis Jannii Nurnberg! A jēga turpināt spēlēt, ja nav ne emociju, ne adrenalīna - viss ir norunāts un paredzams????

Iedomājieties, Jūs lasāt reklāmu par Rīgas "Dinamo" spēli arēnā "Rīga", kur pašā plakātā ir rakstīts "spēles rezultāts būs 5:3 mūsu labā, ja vien pretinieks kaut ko nenolažos mūsu kopīgajā norunā". Nu kā? Pirksiet biļeti uz šādu farsu?

Tas pats arī ar eRep - viss ir paredzams, viss tiek norunāts, visapkārt viens vienīgs feiks... Tā vietā, lai baudītu seksu ar sievieti, Jūs izvēlaties "seksu" ar piepūšamo plastmasas lelli! Kāpēc????

Tas arī nogalināja eRepubliku!

Kādēļ es šo visu rakstu? Jo pēdējā laikā man bik "sakāpa galvā" - es random kaujās vnk izsitu enerģiju un aizeju prom, pēc kā man sāka nākt dusmu vēstules, ķipa es uzsitu neīstajā pusē vai uzsitu pārāk daudz... Pizģets... Kuru eRep noteikumu es esmu pārkāpis??? Uzrodas čaļi, kuri kaujā, Div4, uzsita sūda 10M dmg un tad mēģina man ieskaidrot, ka vot viņi ir pelnījuši BH medaļu. Kas ir BH medaļa? Tā ir "KAUJAS VAROŅA" medaļa, kura tiek izsniegta tam, kurš kaujā deva vislielāko sniegumu! 10M dmg tagad skaitās KAUJAS VAROŅA titula cienīgs sitiens???

Es vnk izsitu enerģiju random kaujā, Div4 izsitu sūda 15..30M dmg, un tad man sāk sūdzēties, ka vot es kādu esmu abižojis ar savu sūda sitienu. Pizģets... Čaļi iekš D4 uzsit kkādus sūda 10..15M dmg un uzskata, ka vot viņi tagad ir pelnījuši BH! Kaujas varoņi atradušies...

Smieklīgākais ir tas, ka kauju un BH norunāšana eRep ofic noteikumos nefigurē - respektīvi, tā padarīšana ir pretlikumīga!!!
eRep noteikumi ir baigi OK! Pašu eRep spēli nogalināja tās spēlētāji, organizējos tos jobanos TW un norunātos BH!

Ja es būtu eRep admins, es noteikti banotu visus, kuri rīko feikos TW un norunā BH! Kāpēc? Jo tas viss nogalina šo spēli!

Būtu dikti forši, ja mūsu eLV politiskie vadoņi šo ziņu padotu tālāk, vadošajām eRep valstīm - lai glābtu eRep no iznīcības! Visām vadošajām eRep valstīm ir jānorunā noteikumi, kuri paredz TW un norunāto BH pilnīgu aizliegumu! Būtu forši, ja ar eRep adminiem tiktu sarunāti sekojoši sodi: par TW organizēšanu 7 dienu BANs, par BH norunāšanu - 7 dienu BANs + 100k cc naudas sods!

Vnk man jau ZB, ka es uzsitu random kaujā, lai izsistu savu enerģiju, un, izrādās,es ar savu sūda sitienu esmu kādu abižojis - ķipa esmu nocēlis BH! Kāda huja pēc??? D4 uzsistie 10M dmg ir "KAUJAS VAROŅA" medaļas cienīgi??? Kāda hrena pēc??? Kaujas varonis atradies....

Manuprāt, ir jāizbeidz šis neprāts - norunātās TW kaujas un norunātie BH noteikumi.

TW un norunātie BH ir tas, kas noveda eRepubliku līdz postam.

Manuprāt, vajag sodīt visus, kuri organizē TW (norunātie kari) un aizstāv norunātos BH!

eRepublik nomira dēļ tiem pidarasiem, kuri organizēja TW un norunāja BH!


Andrejs.LV