Po debacie

Day 4,620, 02:54 Published in Poland Poland by Damio22

Cześć. Dziękuję za dyskusję pod poprzednim artem. Przed nami głosowanie. 🙂

Numer 319. Zapraszam do lektury!

Przegląd prasy

Bzdurna gazeta - BH multi. O sposobie na zdobycie większej liczby medali w jednej rundzie. Kiedyś był pewien myk, czy dzisiaj to jeszcze zadziała? 🤔

Tekstury Uzury - [EDIT] Fundacja Polskiej Partii Patriotycznej. Awaria formularza w fundacji! Co to oznacza dla zwykłego gracza?

Czas wyborów

Dziękuję wszystkim za udział w debacie. Zjawiło się dwóch (edit: a jednak trzech) kandydatów. Reszta się nie przyłączyła, ale szanuję ich decyzje. Było dużo pytań, poruszyliście kilka różnych tematów. Dyskusja w komentarzach była całkiem ciekawa. Było trochę na poważnie, a trochę z przymrużeniem oka. Mam nadzieję, że ta debata ożywiła nieco scenę polityczną. Zachęcam do udziału w wyborach. 🙂

Czas na szachy

Informacje o rozgrywkach szachowych (ukończonych, bieżących i tych dopiero planowanych) znajdziecie na stronie Szachy info.

Mistrzostwa ePolski w Szachach. Czwarty turniej sezonu drugiego. Kończę czekanie aż ktoś się zgłosi. Termin mija 14 lipca 2020. Jestem sam, więc i tym razem nici z turnieju. Ale poczekajmy. Formalności muszą zostać spełnione. Info o turnieju znajdziecie w tym arkuszu.

Eliminacje do Konkursu Piosenki eWizja

Czas na trzecie głosowanie. Spośród podanych propozycji wybierz swoje ulubione. Sprawdź na tej stronie, jak liczone są głosy.

Runda trzecia

Wybieramy do pięciu utworów i wpisujemy numery piosenek w komentarzach. Numer podany w pierwszej kolejności oznacza pięć punktów, kolejna dostaje cztery i tak dalej. Można wskazać własną propozycję, ale nie w pierwszej kolejności. Cztery najwyżej ocenione utwory awansują do półfinałów. Głosowanie trwa 48 godzin. Linki do piosenek w komentarzach.

1. Kieleq zgłosił: Era - Ameno
2. Kusznik Paulson zgłosił: Gregorian - Nothing Else Matters
3. Damio22 zgłosił: Paola & Chiara - Vamos a Bailar
4. kondzio2003 zgłosił: SŁAWOMIR - Weselny Pyton
5. Paladyn Artefax zgłosił: Ennio Morricone - Ecstasy of Gold

Regulamin i szczegóły znajdziecie też na stronie konkursu.

Słowo na koniec

Zapraszam do głosowania w konkursie i wyborach.