Dziewięć lat

Day 4,614, 00:01 Published in Poland Poland by Damio22

Cześć. Kolejny rok w grze za mną. Moje e-urodziny były wczoraj, ale art z podsumowaniem dzisiaj. Rebusu z tej okazji nie ma, bo nie był planowany. 🙂 🎂

Numer 317. Zapraszam do lektury!

Podsumowanie minionego roku w grze

Posumowanie robiłem już w zeszłorocznym wydaniu. Ponownie sprawdzimy, co się zmieniło przez ostatni rok.

Rangi. Na lądzie Tytan (bez zmian), w powietrzu Wing Commander (rok temu Chief Master Sergeant 5 gwiazdek).

Level 195 (zyskałem 32) oraz 67k siły (zyskałem 8k).

Medale. 11 razy BH (zyskałem 4). 7 razy SH (zyskałem 7).

W zdobywaniu medali BH i SH pomaga obecny event. Podane tutaj statystyki już są nieaktualne. W zestawieniu przyjąłem stan na godzinę 9.00, 7 lipca 2020.

Przegląd prasy

Przy piwku - Złoty deszcz - czyli gold gold gold. Kilka słów o evencie, w którym medale BH/SH spadają z nieba. Nic tylko łapać. 😉

Tekstury Uzury - Taktyczne harce! Podsumowanie eventu bojówkowego TGS. Aż zazdroszczę takiej dobrej zabawy. 😉

Czas na szachy

Informacje o rozgrywkach szachowych (ukończonych, bieżących i tych dopiero planowanych) znajdziecie na stronie Szachy info.

Mistrzostwa ePolski w Szachach. Czwarty turniej sezonu drugiego. Zapisy na półmetku, macie czas na wysłanie pm-ki do 14 lipca 2020. Czekam na Was! Info o turnieju znajdziecie w tym arkuszu.

Eliminacje do Konkursu Piosenki eWizja

Kończymy zgłoszenia do trzeciej rundy eliminacji konkursu. Możecie zgłaszać swoje ulubione piosenki w komentarzach do 9 lipca 2020. Jak dotąd mamy pięć nominacji. Na stronie konkursu znajdziecie utwory z poprzednich edycji i regulamin.

Czas wyborów

Postanowiłem kandydować na... prezesa Partii Imperialnej. Wszystkich kandydatów i zainteresowanych zapraszam na debatę! Tak, w kolejnym numerze będzie debata komentarzach. Można będzie zadawać pytania kandydatom. Albo pustej mównicy, gdyby nikt się nie zjawił. A może ktoś zrobi swoją debatę w swojej gazetce. 🙂 Mam nadzieję, że odwiedzi nas tutaj kolega Witoldowski, który poprzednio startował (kilka razy) i miał nawet niezły wynik.

Słowo na koniec

Czekam na komentarze, pytania, voty, suby i zgłoszenia piosenek.