Vasaros event'as

Day 4,606, 01:26 Published in Lithuania Lithuania by Magnus Dux

Sveiki,


Šiandien žaidimo valdytojai paskelbė apie visą vasarą besitęsiantį "Hot Summer" event'ą. Telegramo grupėje bandėm kiek pasiaiškinti, kas tai per daiktas ir su kuo jis valgomas, bet turbūt reiktų viską apibendrinti straipsnyje. Jei turėsite pastabų ar klausimų, drąsiai rašykite - jei bus neaiškumų, teks aiškintis ir patiems.

Taigi, nuo penktadienio visi mūšiai vyks tiek ore, tiek žemėje vienu metu. Be to, kiekvienoje iš divizijų bus po tris atskirus sektorius. Ta pusė, kuri pasieks pergales bent dviejuose iš tų trijų sektorių uždirbs taškus:Jei kovojimo ore taisyklės nesikeičia, tai žemėje viskas tampa gerokai painiau: šalia dabartinės (standartinės) vietovės atsiranda dar 14 naujų:Atakuojančios pusės lyderiai (Prezidentai, diktatoriai, užsienio reikalų bei krašto apsaugos ministrai) gali pasirinkti, kokioje vietovėje bus vykdoma ataka.

Nežinia, ar bus galima pulti standartinėje (kur žala skaičiuojama standartiškai), ar tik vienoje iš naujųjų vietovių. O jose daroma žala bus paskaičiuojama nuo tai vietovei priskirtos jėgos. Jėgą (jei dar turi neišnaudotos) kiekvienai iš vietovių gali paskirti pats žaidėjas, o paskirstymai neįtakoja jėgos standartinės vietovės atžvilgiu. Tiesa, jėgos paskirstymas yra apribotas, tad maksimali kiekvienos divizijos žaidėjo jėga kiekvienoje iš vietovių yra tokia:Nors pakeitimus ir bus galima daryti, bet pernelyg neskubėkite - jei bus privaloma pulti vienoje iš naujųjų vietovių, būtų tikslinga visiems lietuviams turėti bonusą vienai konkrečiai vietovei (jei galima pulti ir standartinėje vietovėje, paskirstymas, ko gero, būtų tikslingas nebent gynybos mūšių atveju).

Na, ir pabaigoje darkart pakartosiu tai, ką rašiau pradžioje: jei turėsite klausimų, pastabų, pasiūlymų, drąsiai rašykite. Čia pateikiau taip, kaip šį event'ą suprantu aš, tad vienoje ar kitoje vietoje galiu klysti. Be to, jei galvon šaus kokios įdomios idėjos, jų taipogi neslėpkite.


Pagarbiai,
MD