Координація каменярів

Day 4,603, 08:04 Published in Ukraine Ukraine by Boh dan

Сьогодні ввели нові зміни у грі і літати (змінювати місце дислокації) стало невигідно. Тому літати на не окупованні території трошки напряжно, зміна місця проживання теж не зрозуміло, як воно буде, бо зараз у нас трошки непевна ситуація і повідомлень від влади, як буде далі, чомусь не лунає. Тому я пропоную тукліку який залишився на окупованій території самоорганізуватись.

Є у мого МЮ діскорд канал https://discord.gg/n7xdJQN там я організував канал координації де роздавши ролі прибулим туди ми зможем бити за сторону нашого ворога в битвах де вони мають програти і відповідно створювати проблеми. Не потрібно там зливати великі запаси, а лише енергію, що створить маленькі проблеми. А якщо нас буде чоловік 20, то не маленькі.

Давайте лупати цю скалу разом. Долучайтесь до діскорду https://discord.gg/n7xdJQN і прописуйте яку роль бажаєте виконувати в цьому лупанні: координатор (обирати і моніторити битви і прописувати команди всім іншим), наземні удари, авіаудари. Ну і звісно посилання на свій акк.Також нагадую, що я видаю королівську стипендію в 1к енергії щоденно поки буде окупований Донбас (або поки в мене залишатимуться кошти на виплату). Вам потрібно в коментарях написати, що ви хочете отримувати стипендію або в ПМ. Також ви в любий момент можете відмовитись від неї коли забажаєте.