Нотатки СтароНового гравця + пісня про комарика

Day 4,603, 03:57 Published in Ukraine Ukraine by Adam SmittВітаю вас шановне панство!


Відчуваю себе героєм одного фільму який прокидається кожні 5 років.

Саме стільки років пройшло коли я востаннє сюди заходив. Де що змінилося, де що залишилося не змінним. Яка різниця між мною та новачком? А практично ніякої, все так же потрібно розбиратися, читати мануали та статті, яку військову дивізію обирати і яку політичну партію та чому.


Якщо ви вважаєте що інформація один з найдорожчих ресурсів то ця стаття саме для вас.

Адже я представляю унікальний «товар» погляд новачка на ті чи інші речі на основі яких кожний може зробити висновок і стати кращим.

Розповідати про військові дивізії і чому саме та чи інша це не актуально і не цікаво. Напевно прийму рішення на основі порад партії (хоча це як було сказано НЕ актуально адже профіт від новачка у військовій сфері прямує до 0)

Поговоримо про політичні партії, адже не важливо як багато в тебе сили чи заводів твій голос і голос новачка мають однакову політичну вагу.

Як я і сказав вибір політичної партії робив на основі преси. Ох вже ця 5 сила. велике враження в мене викликали ось ці дві статті підписздесь і підписздесь, хоча мною було перечитано досить багато мануалов.

Я наголошу моя стаття не несе якоїсь реклами чи антиреклами ми навіть не про це говоримо зараз головний посил це вибір новачка в часності мене і чому саме так.

Звісно все може докорінно змінитися із самих різних причин але це мій перший вибір на основі інформації яка в мене була. Не варто недооцінювати роль преси в житті.Музикальна пауза.

Поговоримо трохи про економіку, саме економічна складова мене найбільше подобалося в данній грі, я вам даже більше скажу повернувся сюди для тестингу певних економічних ідей.

Так ось, я не знаю що у вас тут відбулося за 5 років але для мене це тотальна гіперінфляція в 10 а то й більше разів, вже й цін не памятаю.

Q5 5 років тому коштував 6-8сс?

а будиночки? 350-400сс?

тому у мене це викликає певний подив навіть в якомусь сенсі шок. Здаєтся що економіка стала менш стабільною наче хворою.Давно це було може діда память підводить.

А тепер АНАЛітика та геополітика.

так, так,ви все правильно зрозуміли. людина яка в грі всього 14 годин буде розповідати шо де і як краще робити)))

Не варто сприймати занадто серйозно але це моє бачення яке склалося на протязі кількох годин.

Шкодую що не взяв участь в опитуванні про вибір чи не вибір політично-військового блоку Україною.

ну так що? КОД чи Астерія? риба чи мнясо? більше чи якіснійше?

На основі статтей та думок які в них лунали я зробив висновок що всі гарантії нашого не випилу це "Ну може (білі чи красні) прийдуть битись за нас" "ну можливо Європа нас не розірве" одним словом поставити все на Zero і сподіватися що нас не кинуть зійдуться зорі.

І напевно останнє що закріпило мою думку про позаблоковості України данний коментарАвтор не оплатив рекламу тому залишиться анонімним)))

більшість українців не сприймають москалів хочаб нейтрально, що є добре. відголосок РЛ дає про себе знати.

як і Румунія не може знайти спільну мову з Угорщиною через РЛяк бачимо РЛ залишає слід в еПолітиці також, я не знаю які у вас/нас стосунки з Канадою на сьогодні еле пошук союзників на основі РЛ відносин має певний сенс.

На цьому я напевно закінчу данну статтю і як я обіцяв пісня про комарика (якщо не облажався с URL відео))пі-сі стаття була заказна а я взагалі партієць з лівого акаунта)))