Babylere duyulan nefret

Day 4,594, 04:24 Published in Turkey Romania by TatarBey1907

Sevgili eTR halkı! Oyunun görevlerini tamamlarken siz değerli hemşehrilerim ile yardımlaşmakta herhangi bir sorun olacağını düşünmemiştim. Oyunda genel amacımızın düşman işgali altında olan vatanımızın özgürlüğe kavuşturulması olduğuna inandım. Ayrıca yurduma yararlı bir e-vatandaş olma düşüncesindeyim. Makale görevimi yerine getirmek için sizlerden destek isterken bir hemşehrimizin

"Şevgili erepupliç haykı mınmınını.
Bitmiyorsunuz hocam, bir görevi tamamlamak için bilgiler derleyen, emek verenlere bakıyorum, bir de siz dilenenlere ve yeniden gıcık kapıyorum."

mesajını yorum olarak gördüm. Şahsın profilinde inceleme yaptığımda "25 yorum gorevi" başlıklı bir makalesi olduğunu farkettim.Burada bir iki yüzlülük olduğu gayet açıktır.

Sevgili dostlar bizler burada vatanımızı işgal altından kurtarmak için toplandık ve her faaliyetimiz milletimizin huzuru ve birlikteliği için gerçekleştirilmektedir. Asla kişisel çıkarlar için çaba sarfetmedik. Devlet bize gel TatarBey dedi ve biz de geldik. Devlet bize geliş, kuvvetlen dedi, gelişme yolunda adımlar atıyoruz. Bu adımların etik olması veya olmaması şahsım adına zerre önemli değildir.

TatarBey1907

Şahsın ilgili makalesi : https://www.erepublik.com/tr/article/25-yorum-gorevi1-2690187/1/20

İlgili Görseller:
https://hizliresim.com/dhoPUE

https://hizliresim.com/tzgU3c