قدرت برتر

Day 4,543, 14:22 Published in Iran Iran by vahid ki4ni

سلام خدمت همه هموطنای عزیزم


توی این اوضاع داغون اقتصادی و اجتماعی و سیاسی تنها چیزی که میتونست وضعیت رو بدتر کنه همین بیماری کرونا بود که تو دنیا عین بمب ترکید و پخش شد. کاری کرد که حتی جرات نکنی با دوستان و خانواده دور هم جمع بشین و باعث دور شدن آدمها از همدیگه شد تا جایی که حتی دست دادن با نزدیکانت هم نیازمند جراتی بالا بود.
بدتر از اون اخبار ترسناک قدرت کشتار این ویروسه که ترس رو به جون همه انداخته. ولی با همه این اوصاف افرادی هستند که جلوتر از همه سینه سپر کردند و تو خط آتش این جبهه قرار گرفتند. دکترها و پرستاران و داروسازان و پاکبانان و...
این شرایط سخت رو زمانی میتونی بهتر درک کنی که یکی از دوستان یا نزدیکانت تو همین جبهه زیر آتش بمباران این ویروس قرار گرفته باشه. هر لحظه باید منتظر شنیدن خبر بدی باشی که میدونی به احتمال خیلی زیاد به گوشت میرسه ولی بازم تو همون لحظه نمیتونی باورش کنی و آمادگیش رو داشته باشی

یکی از همین هزاران نفری که جلوتر از همه ماها به ستیز با این ویروس داوطلب خطر شدند در بین ماست. خیلی هاتون دو هفته پیش از مبتلا شدنش به این بیماری مطلع شدید و مطمینم مثل من فقط آرزوی سلامتیش رو داشتید
ایاد سیاحی عزیز که بعد از ریاست جمهوریش با یک تست که بصورت شانسی بخاطر مبتلا شدن یکی از همکارانش از اون هم تست گرفته شد و نتیجه آزمایش مثبت اعلام شد. ایاد 29 سالشه و داروسازه و توی داروخونه بیمارستان مشغول به کاره. قطعا خبر ناراحت کننده ایه که بدونی این پسر خوش قلب هم کرونا گرفته.

ولی این مقاله برای گفتن خبر بد نیست چون اصلا دوست ندارم هیچوقت اون نفری باشم که خبرای شوم میده. اومدم خبر خوب بدم خبر خوب شدن ایاد و شکست دادن این ویروس منحوس که 14 روز دوستمونو توی بیمارستان قرنطینه کرده بود و حالا ایاد فقط نیاز داره 28روز توی خونه قرنطینه باشه تا کاملا به زندگی عادیش برگرده.
چه خبری میتونه از این بهتر باشه و چه شیرینی میتونه از این شیرینتر باشه.


سرتون رو دردنیارم کامنت بزارید شیرینی این خبر خوب رو دریافت کنید. لازمه بگم که اسپانسرهای این شیرینی هم خود ایاد ، من ، امین ، و مویسن هستیم.
حین نوشتن این مقاله هم یه خبر خوب دیگه اومد که احسان عزیز صاحب فرزند پسری شد که اسمشم مهراده. احسان جان بهت تبریک میگم و برای خودت و پسرت و همسرت هم آرزوی سلامتی دارم. ایشالا درکنار هم عمری با عزت داشته باشید و همیشه دلتون شاد باشه.
مقاله اصلیمخلص همتون
وحید کیانی