Герої нашого часу

Day 4,527, 05:20 Published in Ukraine Ukraine by Horytsvit


Всім привіт.

Сьогодні на прикладі трьох відомих спортсменів хочу підняти питання, яке може бути актуальним у нашій грі також.

В українському боксі є такі три боксери (таких насправді набагато більше і не тільки у боксі, але візьмемо найвідоміших) - Усик, Гвоздик, Ломаченко.

Вони є досить відомі у світі, часто визнаються найкращими у різних рейтингах, версіях і т.п.

Вони виходять з українським прапором, під українські пісні і під час боїв все нібито гаразд. За них вболіває багато українців. Називають їх героями. Усику дехто навіть вимагав дати звання Героя України. На щастя тодішній владі вистачило клепки цього не робити.


І все нібито нічого, але є одне "але", поза рингом у цих людей відверто проросійська позиція.

Гвоздик заявив що не вірить в агресію росіян. А винен в усьому Порошенко бо він на війні наживається ну і далі в тому ж дусі про "Мишебраття" і таке подібне.

Ломаченко прислуговує у московській кремлеславній секті і всіляко її розхвалює. Викладає на своїй сторінці хвалебні відео з російським спецназом. У яких дякують "Вєжлівим людям" (думаю не варто нагадувати кого саме так величають наші сусіди). А коли його просять пояснити, то він ще й огризається. Не буду публікувати тут цей ролик, бо підозрюю, що в багатьох може початися нудота після перегляду. В мережі все є. В його інтерв'ю також постійно лунають українофобські висловлювання.

Усик так само як і його дружбан Ломаченко дуже "віруюча людина". Він теж постійно рекламує вищевказану секту. А всім хто йому робить зауваження хамить і викликає на бій. Вважає себе справжнім героєм для більшості українців, про що неодноразово заявляв. Війна на сході для нього це внутрішній конфлікт у якому винна наша влада, тобто Порошенко. А ми всі винні в тому, що не думаємо про людей, які там живуть, а думаємо про території. Крім того для Усика - Сталін це круто. Ось такий "герой" у нас.


Багато хто може сказати, яка різниця, що вони там говорять - головне, що вони прославляють нашу країну, підіймають наш прапор і в світі лунає наш гімн. Ось це власне і є те питання, яке я хотів підняти у даній статті:

Чи важливо, яка позиція у спортсмена, і яка саме людина підіймає наш прапор і прославляє нашу країну?

Ви можете написати свою думку у коментарях, а я свою висловлю нижче.

Для мене відповідь однозначна - Так, важливо. Мені не потрібно щоб мою країну прославляли покидьки. Для світу це всього лише боксери, які сьогодні є, а завтра їх немає.

Наприклад є такий боксер Менні Пак'яо, надзвичайно відомий з безліччю нагород. Він філіппінець. Скажіть хтось після цієї інформації заповажав таку країну як Філіппіни? Сумніваюсь...

Так от до чого я веду. Спортсмени є важливішими для їх співвітчизників, а не для всього світу. На них рівняються, зокрема діти. Для мене жахливо уявити, що на таких як Усик і Ломаченко будуть рівнятися українські підлітки... Ці люди підіймають наш прапор, але готові в будь яку хвилину поміняти його на російський триколор. Бо їм без різниці.

Скажіть як ви будете ставитись до шпигуна, який є у вашому війську? Він може співати українські пісні і цілувати український прапор, може навіть бути вам корисним допомагаючи зводити укріплення, може навіть стріляти у бік ворога. Але при цьому він робить набагато більшу шкоду зливаючи життєво важливу інформацію противнику. Вам теж буде все одно, яка в нього життєва позиція?

Я сподіваюся, що за цих екземплярів ніхто вболівати не буде, бо вони того не варті. Можна повболівати хіба що проти них. А в ідеалі бажаю їм звичайно Валіза-Вокзал-Кацапстан. Нам такі "герої" не потрібні.

На завершення хочу подякувати справжнім героям - медикам по всьому світу, які самовіддано рятують життя людей у ці важкі часи; нашим військовим, які продовжують захищати нашу землю і всіх нас від іншої зарази. А також усім людям, які продовжують дотримуватись проукраїнської позиції, незважаючи на те, що для більшості це вже стає не модно.

Військовий медик Лариса Андрєєва ("Чайка")

P.S. На правах реклами:


Партія 14 Division запрошує всіх охочих вступати до наших лав.
Гарантуємо дружню підтримку у всіх напрямках гри.