[Poradnik] - On tylko wykonywał rozkazy ...

Day 4,446, 01:09 Published in Poland Poland by Vogel Serapel

Rozkazy element eRepa, który coraz więcej osób lekceważy lub nawet celowo działa przeciw nim. Choć to drugie to akurat było zawsze popularne.

Nadal jednak jest grono ludzi, którzy nie ogarniają znaczenia rozkazów bo kłóci się z to ich zdrowym rozsądkiem. Przeważnie chodzi tu o polecenia nakazujące walczyć przeciw Pl, budzące w patriotach potrącającego szabelką sarmackiego ducha!
Nie ma się może, czemu dziwić skoro z prasy już dawno znikły analizy wojenne i nikt nikomu nic nie tłumaczy zakładając, że jak ktoś gra to ogarnia a nowych przecież w eRepie nie ma.
A jednak okazuje się, że są ale zamiast z zachętą spotykają się ze wszechobecnym hejtem wobec gry, na którą o dziwo wielu marudzących stale wydaje kasę.

W każdym razie nie o tym chciałem pisać i pewnie już zanudziłem i zniechęciłem kilka osób przejdę, więc do tego co było celem Arta. W zadośćuczynieniu gdzieś tam znajdziecie też cycki.

ROZKAZY!!!

Bardzo prosty sposób na przyspieszenie działań wojennych i zapewnianie stałego przychodu skromnych i ubogich obywateli jak ja. Niby trudno się na nie nie natknąć, a jednak stale przedłużające się RW są normą i potrafią doprowadzić do wściekłości.

Zatem skąd można czerpać informacje o tym gdzie i po jakiej stronie walczyć??

Jeśli jesteś tzw. „dwuklikiem”, który nie chce się angażować społecznie a jedynie wykonać podstawowe czynności i zgarnąć dzienne bonusy zerknij po prosto na feed narodowy


Choć zapewne niewielu z was dotarło aż tu

Nieco bardziej zaawansowanym sposobem i wartym uwagi jest oficjalny, obecnie bardzo niedoceniany, tygodnik Ministerstwa obrony narodowej. Kiedyś stale zajmujący TOP1 modułu prasowego dziś walczący by o czołówkę zahaczyć.Bogato ilustrowana obowiązkowa pozycja dla graczy.

I w końcu dochodzimy do elity tego eŚwiata , osoby które chcą tu zawiązać jakieś znajomości, pogadać i czerpać możliwie jak najwięcej z tego co ta gra oferuje. Te osoby mogą dodatkowo na bieżąco sprawdzać aktualne kierunki działań na DiscordzieDiscord umożliwia także uzyskanie dokładnych wyjaśnień, co do przyczyn takich a nie innych kierunków ataków.

Jak podrzucił gracz Newstolemy dla osób w p[ełni zaangażowanych jest jeszcze skrypt, "wykrzykujący" nam rozkazy bezpośrednio w grze

http://galeria.netcontrol.pl/egovatwar.user.js
dostępny też na http://www.egov4you.org/

I to by było wszystko w temacie


Tak wiem wszyscy zauważyli, wysyp artów rekrutacyjnych TGS, jak się okazuje w tym szaleństwie jest metoda bo wciąż pojawiają się u nas osoby poszukujące przewodnictwa i wsparcia w tym pełnym trollingu świecie.Czy jesteś młody czy stary
Czy zgrzybiały, czy pełny pary
Do tygrysów dołącz śmiało
Bo tam będzie się wciąż działo
Śmichy, chichy, mordobicia
I eventy do opicia


Zapraszam na kanał Discord - https://discord.gg/NYp7w6r


I obiecany miodek