Cisza przedwyborcza

Day 4,428, 11:05 Published in Poland Poland by Damio22

Czołem, obywatele! Wybory prezydenckie już jutro, zachęcam do licznego udziału. Co prawda ciszy wyborczej w erepie nie ma, ale się zrobiła taka cisza w prasie przed tymi wyborami, że aż dziwne. Partia KD odsypia Sylwka, czy jak? Liczyłem na gorącą debatę i ładne plakaty. 😉

Numer 255. Zapraszam do lektury!

Przegląd prasy

Gazeta arcyżużlowe blubry produkuje ostatnio ciekawe historyjki. Opowieści dziwnej treści to coś dla fanów Roberta Kubicy. Podobnie jak jedno ze zgłoszeń do eWizji - przypadek!? 😉 Wiedźmin cechu cebuli to taki cross over inspirowany twórczością dwóch słynnych autorów fantastyki. 😃

Tygrysi skok w nowy rok! TGS przypomina o sobie. 🐯

Czas na szachy

Informacje o rozgrywkach szachowych (ukończonych, bieżących i tych dopiero planowanych) znajdziecie na stronie Szachy info.

Szachowe Mistrzostwa eRepa. Pierwszy turniej sezonu drugiego. W pierwszej rundzie trafiłem na pusty los. Punkt dla mnie. 😉 Wyniki turnieju możecie śledzić tutaj.

Mistrzostwa ePolski w Szachach. Pierwszy turniej sezonu drugiego. Zgłoszenia zawodników przyjmuję przez pm do 14 stycznia 2020, na razie mamy trzech chętnych. Zawody rozpoczną się 16 stycznia. Info o turnieju tutaj.

Puchar eŚwiata w Szachach. Dwunastu zawodników potwierdziło już swój udział. Jeden odmówił, inny na razie nie jest pewien, pozostali zaproszeni jeszcze nie odpowiedzieli. Kto nie otrzymał zaproszenia, może się sam zgłosić przez pm do 26 stycznia 2020. Pierwszy turniej w lutym, więcej informacji tutaj.

Eliminacje do Konkursu Piosenki eWizja

Trwają zgłoszenia do trzeciej rundy eliminacji konkursu. Mamy dotąd cztery propozycje. Możecie zgłaszać swoje ulubione piosenki w komentarzach do 8 stycznia 2020. Na stronie konkursu znajdziecie utwory z poprzednich edycji i nowy regulamin.

Słowo na koniec

Zapraszam do zgłaszania piosenek. Czekam na pytania, komentarze, voty, suby.