Причини ситуації в країні.

Day 4,401, 11:47 Published in Ukraine Ukraine by myth.
Доброго часу доби гравцям.

Знаєте, події останніх місяців у грі не дають спокою багатьом людям. В реальному житті потний президент позориться записуючи звернення до громадян на біговій доріжці перед дуже важливою міжнародною зустріччю, країну трясе від кі-ті прийнятих ололо законів від довбаних слуг Коломойського народу. Річниця початку революції і славний скид чЛєніна з п`єдисталу на бесарабці.

Але то все реальний світ, але гру у яку ми граємо теж трясе від внутрішніх протирічь.

Хочу пояснити і зібрати причини цього та кодифікувати їх в одній статті.

Го-го-го.

Насамперед хочу пояснити читачу, що на мою думку!!!!! стало першопричиною цього двіжу.

Все певне почалося зі створенням підрозділу Sokill.

З самого початку соколята заяви про себе голосно. Ми зібрали під своє крило багато цікавих гравців. Є тут і ігрові менеджери і потужні фінансисти, а саме головне у соколиних з`явилися можливості заливати, досить таки, потужні дамаги. А з дамагом з`явилася і своя думка і бачення гри.

Звичайно, новий підрозділ по мірі свого ставання до олімпу зіткнувся з тими, хто на цьому олімпі безпечно сидів товстими задами вже дуже довго. І як закономірність - з тонною негативу у нашу сторону.

Просто згадайте ситуації і їх слова у чатах.

Це що за вискочки, та вони дно підрозділ, та кінець їм буде через місяць. Але ми не зважали та розвивалися на зло тим, хто не вірив у нас та не бажав нам добра. То я ще м`яко добираю слова у нашу сторону сказані іншими

Ладно гра, все переключилося на особисте дуже швидко і тоді словесне протистояння перейшло у іншу площину.

Найбільше, чомусь, на мою думку у виливанні багна на наш підрозділ, помічено колись славним підрозділом УСС

Взагалі мене не дивно, що на того хто намагається вийти з болота буденності поливають чимось неприємнопахнущим але такої кількості лайна у свою сторону я не бачив навіть на судових засіданнях за моєї участі.

Ладно би поливали лайном, але ж гравці вищесказаного підрозділу захотіли вказати нам місце, де ми маємо знаходитися на нашу думку, що нам відповідно не подобалося.

Першим дзвоном маленького колокольчику відзначився гравець, що сказав що буде "працювати з нашим підрозділом", а іншими словами - красти медалі у битвах.

Скрін даного факту

Ну окей, ми типу помойка а не підрозділ, хоча станом на зараз я б посперечався на рахунок цих слів.

Йдемо далі.

Далі був мій похід за вищим рангом у цй грі - 20 легендою, котрий ознаменовувався просто скаженим фармом у наших битвах. За один день я міг взяти десятки медалей і отримував просто шалену, на мою тодішню думку, кількість голди з медалей.

Звісно, вискочка на прокачаному акаунті задів тих гравців, котрі за роки в цій грі отримали лише кубікі на язиці( а скоріше всього мозолі на пальцях). Але я не нив та спокійно фармив далі та зіткнувся з регулярними перебиваннями зі сторони УСС. В цьому відзначився найбільше Юркас та Імам. Таке буває, скрипти і все таке, я стільки фармив що з самого початку і не зважав на це. Але потім то переросло у щось регулярне та систематичне.

Підтвердження крадіжок я, звичайно, кидав у свій чат та отримував підтримку від соколят. Це підтвердять всі, хто наразі є у підрозділі, бачив ці скріни з перебиваннями від імама та юркаса та бере активну участь у грі.

Мене перебивали регулярно представники УСС.

Але, після підняття кіпішу, як я думав, ситуація утряслася, хоча ні вибачень ні компенсації я не отримував., але ні..все лише починалося.

А ще одне згадалося, пам`ятаєте ТВ з Румунією в Чернівцях? Так ось, підрозділ Соколів був проти цієї тренувальної війни і рахував що ми її не потягнемо. І при заході на бх на своїй стороні я піддавався регулярній крадіжці медалей БХ зі сторони тепер підрозділу UArmy

Звичайно, після таких приколів я заходив у дискорд і справедливо просив компенсації за вкрадену медаль і запитував:

А що то за штука?

На що мені була дана відповідь:Ось так. Йдемо далі.

Далі були всі відомі три каденції президента і уряду з числа старих гравців, котрі як Азіров на словах потужний менеджер а на ділі "ви що не знали що капуста подешевіла?"

Три місяці застою, крадіжка грошей з казни, програми впали, виплати проводилися лише своїм, а головне відкрилося ТВ з Росіїю.

Тренувальна війна з Росією.

Ще раз для тих хто в бронепоїзді:

Представники УСС, Армії та інших відкрили тренувальну війну з еРосією !!!!

Круто так ? Так мало того, що відкрили тренувальну війну, так ця війна стала причиною захисту еРосії від випилу їх еТурцією прикривши російські регіони.

Україна захищає Росію. Хе..так буває в цій грі.

Далі висновки про внутрішніх таракани людей, котрі то зробили робіть самі.

Та і взагалі, осуд цієї ТВ був лише зі сторони соколів та правого легіону. А всіх інших, чомусь все влаштовувало.

Добре є, гарно мужики. Хоча чи мужики вже теж питання відкрите.

А продовженням і апогеєм всього цього стало запрошення до наших виборів румун шляхом надавання їм громадянства.А хто у нас то робить ?

Звісно, армія та усс. Дует голубий блін.

Один із кандидатів з голубого вагону ще і каже в чаті що він відверто прорумунський кандидат. Та де таке бачено що б кандидат в президенти країни таке говорив?Прикольно було, якби в реальному житті кандидати чесно казали: " Я проросійський" або ж "Я профранцузський". От двіж би був.

Це нас просто порвало, але як виявилося не нас одних. Дехто з т.з. Картелю теж прибалдів.

Ось тут рижий розказує про волоси, котрі встали у нього в самих цікавих місяцях від дій картелю

Але хоч тут нам вдалося за рахунок адекватних українців вирвати перемогу на позаминулих виборах і президентом став прукраїнський кандидат а не прорумунський.

Під ведемо підсумки вищесказаного.

Наразі сокіл захищається та веде боротьбу проти тих гравців, котрі не вважають що Україна для українців та котрі напали на наш підрозділ.

Причини теперішньої ситуації в країні.

1. Постійні крадіжки і не повернення голду зі сторони Усс та Армії.
2. Крадіжка з казни та запрошення на вибори румунів через видачу їм громадянства
3. Політика, котра велася в країні викликали у нас лише відчуття сорому./b]
4. Програми впали, виплати проводилися лише обраним.
5. Негативні слова у нашу сторону.


Лише за один із пунктів ми могли починати певний спротив але ми дочекалися моменту, можливо і дарма, коли вони вже прибалділи вкрай і було прийняте рішення спочатку обмежено, а потім вже і гуртом всипати їм камінців у кросівки.

Ще раз, то моє бачення теперішньої ситуації і я вважаю що ми праві оскільки ви дійшли вже до такого стану аху...що вже далі лише чобіт у вухо і дишло в сра...

Сокіл захищається і безсумнівно переможе.

Правда з нами та і сила тепер теж.

Терпіння українцям а картелівцям еСмерть.

Все буде чотко!Для шаутів:

Причини ситуації в країні.
https://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2709261