eEesti kullasadu – 8. detsember 2019 (eRepi päev 4401)

Day 4,401, 00:06 Published in Estonia Estonia by BM_investor

eEestis sajab nende Jõulude ajal kulda!

Jõulude ajal on kombeks headele lastele kingitusi jagada. Sel korral tulevad eEesti Jõulud kullasäralised! Kuulutan välja eEesti kullasaju, kus iga päev on kellelgi võimalik võita vähemalt 5 kulda!

eEesti kullasadu kestab tänasest kuni aasta lõpuni, st 31. detsembrini 2019 (eRepi päevani 4424).
Võidufondi panen mina oma varadest iga päev 10 kulda.Osalemine on lihtne: lihtsalt vali üks täisarv 1-st kuni 71-ni, mida teised pole veel valinud, ja pane enne eRepi kella 20:00 (Eesti aja järgi enne hommikul kella 6:00) see arv kirja siia selle artikli kommentaari.

Osaleda võivad ainult eEesti kodanikud! Võõramaalaste pakutud arvud võidufondi jagamisel ei osale.Iga päev enne eRepi päeva vahetust vahemikus kl 20:00-23:59 (Eesti aja järgi hommikul kl 6:00-9:59) loosin random.org abil ühe arvu vahemikus 1-st 71-ni. Esimesena selle arvu siia alla kommentaari kirjutanud eEesti kodanik võidab kogu selleks ajaks kogunenud võidufondi.

Kui keegi õiget arvu ära pole arvanud, võidab sellele õigele arvule kõige lähema arvu esimesena kirjutanu pool võidufondi, aga teine pool võidufondist lisatakse järgmise päeva võidufondile.

Viimasel päeval kordan loosimisi nii kaua, kuni kellegi pakutud arv täppi läheb. See tähendab, et viimasel päeval on kindlasti keegi võitja!

Esimese päeva võidufond on 10 kulda.Mõned näpunäited edukaks mängimiseks:
• Ära vali kellegi teise eEestlase kirjutatud arvu, sest ainult esimene läheb arvesse!
• Välismaalaste pakkumised arvesse ei lähe, nende pakutud arve võid julgelt kasutada!
• Ära paku mitut arvu, sest ainult esimene läheb arvesse!
• Ära paku arvu, mis on väiksem kui 1 või suurem kui 71, sest need ei lähe arvesse!
• Ära paku murd- ega muid arve, sest ainult täisarvud lähevad arvesse!Häid Jõule kõigile eEestlastele,

Teie President