Палимо Москву чи граємо у ферму?

Day 4,400, 01:00 Published in Ukraine Ukraine by Ministry of Defence Ukraine


Ранок. Київ. Сірість, вітер та холод.
УкрБот моделі 2.0. наближався до старої, але величної будівлі міністерства оборони України.
Полонені, захоплені під час північної антитерористичної операції, якраз закінчували демонтаж великого напису, що залишився з часів трьох каденцій картелю:

"Славься, Отечество наше румунськоє, рабських народов союз вековой!"

(голос зверху) - міша, пАмагі міне открутіть єтот болт!
Бот не знав злості, ця мікросхема давно вже перегоріла....він лише думав та планував. 63 голоси на підтримку статті про ТАКЕ, це перемога і вистачать, чи все ж таки мало?

https://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2708082/1/20

Чи знайдеться достатньо козаків серед свинопасів?
....біля старих...дубових...ще радянських, дверей в будівлю, висіла вже нова табличка. Міністерство Наступу України. Підпорядковується Головному Комітету з Питань Остаточного Винищення Московитів(ГКПОВM) при ГнБУ.

Але слова значать мало, коли має говорити воля до боротьби, до спротиву, до звитяг....коли плече друга не дає впасти на полі бою...
Очі, з випаленими вогнем пікселями, шукали документ.
План первинної підготовки до операції "нуль крапка нуль"(один раз пишу що це максимальна шкода РФ, та спалення Москви).

1. Отримати підписи головних політичних сил. На спільні дії та спільну роботу. (ФоА,НароднийФронт та 14дивізія є, чекаємо інших).
2. Отримати підписи головних мілітарних об'єднань. (Сокіл та Легіон стануть до бою, чекаємо решту).
3. Організувати безперебійну роботу хітів в лоудивах. (Д1 та Д2 є, Д3 у процесі)
4. Відновити бойові злагодження в небі.
5. Створити умови для ротації людей на ігрових акаунтах. Щоб одні не стояли без власника, а громадяни не сиділи на слабких. (багато залежить від самих гравців та їх МЮ, але міністерство оборони починає прийом запитів на "зайві акаунти" та "відсутність пристойного аку") Важко, але потрібно починати.
6. Вплинути на картель, з метою запобігання подальших крадіжок бх та сх, та ламання ТВ. Забезбечення завершення антиукраїнських агресивних дій окремих його представників. Українці мають берегти та нарощувати ресурсну базу, а не спалювати її. В картелі є гарні люди, які вже думають як це зупинити і віднайти мир.
7. Забезбечити умови для розвитку(качу) перспективних для країни гравців та акаунтів. (прошу МЮ долучится. Поки знаю тільки про таку програму в МЮ Сокіл).
Потрібні ТИСЯЧІ танків ку7, і продаж паків зі знижками. Це забезпечить становлення нових топових гравців.
8. Створення "стратегічних резервів" танків, їжі та сс.
9. Потрібна мережа шпигунів у країні суперника. Чат планування(посилання обмеженне у часі та кількості): https://discord.gg/gkxrvn4
10. УДК(Український дипломатичний корпус), має бути реформований. Для забезбечення міжнародної підтримки наших ініціятив.

Текст присяги.

"Я люблю свою Україну. Тому покладу всі свої сили для перемоги у майбутній війні з Московією. Піду туди з ворогами, з іншомовними, не з моєю владою, аби Москва впала. Кожен хто прийняв присягу мені брат і може писати мені як друг. "

**

З повагою,
Міністр Наступу України УкрБот 2.0.Ми просто йшли; у нас нема

Зерна неправди за собою.

Ходімо ж, доленько моя!

Мій друже вбогий, нелукавий!

Ходімо дальше, дальше слава,

А слава — заповідь моя.