Звіт за листопад

Day 4,399, 12:20 Published in Ukraine Hungary by Bank Of Ukraine


Слава Україні, шановні друзі 🙂

Завтра о 10:00 закінчується листопадова каденція і починається груднева. Хотілось би прозвітувати про фінансовий стан справ України за листопад.

Звіт, який був доступний з початку каденції і регулярно оновлювався, ви можете побачити тут.

На першому головному аркуші ви можете бачити усі фінансові операції за каденцію з державними грошима. Операції підкріплені скрінами(багато операцій більш детально розписані на інших вкладках і інформацію та скріни по них слід шукати там). Там же видно що унаслідок цих операцій на орзі має бути 32 990сс.


Саме таку суму ви й можете побачити на сьогоднішній день відкривши профіль орги.


Ця каденція запам'яталась хронічною нестачею коштів. Кошти йшли переважно на видачу кредитів до Чорної П'ятниці та виплати за програму рангів, із-за шаленого регену та інших бустерів море людей отримало море нових рангів.Податки від інших країн

Після завершення листопада мною був проведений перегляд фінансових відносин з іноземними країнами.
Україна заплатила податки за листопад Індонезії.
Україна заплатила податки Естонії повністю аж до нашого недавнього виїзду звідти.
Україна отримала податки від Чилі, Тайваню, Латвії за листопад.

Литва та Бразилія поки затримуються з виплатами, хоча підтвердили що збираються заплатити. Затримка поки на мій погляд не критична.

Словаччина заходила на Закарпаття цього місяця, однак і ми заходили в Словаччину. Суми там смішні, порядку 10к сс. Урядом було прийнято рішення що словаків краще не турбувати через таке, тому що ТВ з Словаччиною і так складне і вигідніше куди більше нам ніж Словаччині, якій складно справлятись з дамагами нашого тукліку та скриптів.
Загалом, в інтересах України вибудувати хороші стосунки з Словаччиною та мати додаткове ТВ з сусідом без затрат регіонів, тоді як Словаччині великої кількості ТВ не потрібно, вони вільно можуть і без нас.
В разі якщо українська спільнота сильно засудить таке рішення, я готовий докинути ці 10к в бюджет з своїх особистих коштів.

Водночас, на наші землі ще в жовтні заходила Польща. Наскільки я розумію ці податки були проігноровані попереднім урядом. Зараз ми зробили запит до польської сторони щодо цих податків, відповіді поки нема.

Стан справ по податках з інших країн ви можете бачити на вкладці податки.Програма кредитів

За умовами програми кредитів попереднього уряду учасники мали надавати скріни в день ЧП з тим на що витратили кошти кредитів. Нажаль більшість учасників тої програми проігнорувало дану умову.
Я вже говорив про це в попередніх статтях, ще раз прошу наступних людей надати скріни:
DenIron
Alien_ware
fabino
GreenYellowBoy
Neutr1n0
Joe Silent
Generalissimo Meow
Knyaz Oleg
IngvarUstash
Istoryk
Batiar
Volodymyr91
dima217
Zena Warrior
Yevaud
Nightmareua
Taras.rv
Eclairius
Bogdan-Halamydnyk

Один з радників Міністра Фінансів, пан PuzIk, надав пораду відлучати таких порушників від майбутніх державних виплат.
Особисто я, якщо чесно кажучи, вважаю що в подібних скрінах загалом є мало сенсу, люди в будь-якому разі якось потратили ці кошти на розвиток свого акку, проте умови програми є умови програми.Повернення кредитів

За умовами програми повертати кредити слід через місяць після отримання. Щоб спростити контроль програми, будемо вважати що для усіх учасників початок відліку це Чорна П'ятниця.
Себто, віддавати слід по 1/5 протягом 5 місяців. Остання дата першої сплати - 27 грудня 2019 року.
Повертати можна й завчасно, деякі люди вже це зробили.

Усіх хто винен щось державі можна побачити на вкладці ДержБоржники.Заготівля

Перед івентами була проведена програма державної заготівлі хліба та зброї.
Більшість хліба було роздано українцям у двох роздачах під час івентів, коли реген був найвищим(перша, друга). У держави залишилось 25к ку3 та 27250 ку2 хліба.
По танках більшість української комюніті вважала що роздавати їх не слід. Відповідно танки пішли на різні виплати замість грошей.
Звіт по товарах знаходиться на вкладці ДержЗаготівля разом з інформацією що куди пішло.

Загалом з заготівлею склалась неприємна ситуація.
По доброму заготівлю слід було проводити ще в серпні-вересні коли ціни були низькими. Проте тоді цього зроблено не було.
Моє рішення все-таки провести заготівлю в листопаді, як тепер вже можна впевнено говорити, було помилковим. І якщо по танках все Ок, то по хлібу ціни після настяння івенту не підскочили.
Це було викликано тим, що попередні роки шалений реген давався усім нахаляву по 1 кліку мишки, тоді як цього року задля бонусів потрібно було тиждень клікати по карті. Відповідно це робили не усі туклікери та боти й великий реген був не в такого широкого кола акаунтів.
Прошу вибачення за цю свою помилку.Виводи з бюджету

Цього місяця з бюджету приходилось виводити великі суми.
Дякую усім хто з тою чи іншою оперативністю ставив закони на вивід.
Найкраще у цій справі проявив себе мабуть пан Myth, він кожної ітерації конгресу без жодних нагадувань оперативно тратив усі свої закони на вивід коштів.
Найгірше проявила себе партія Нова Генерація. Вони не ставили жодного закону про вивід, хоча усі інші партії ставили закони у тій чи іншій мірі.
Партіям РП та БЮ, з протилежного до нас політичного табору, в цьому плані можу тільки подякувати за хорошу роботу.Державні програми

Загалом на державні програми цього місяця пішло:
1. Кредити: 9 215 000 сс кредитори винні державі на сьогодні.
2. Програма рангів: 6 108 500 сс виплачено по програмі(так багато бо при шалених регенах люди масово брали ранги).
3. Програма будиночків: 740 000 сс.
4. Програма розгону епіків: по 100к кожного тижня. Виплачувалась пережавно танками.
5. Роздача хліба. Було роздано хліба на 1 941 000 ХП.
6. Захист Буковини. Одного разу президент вирішив видати 100к на захист Буковини від серба який вирішив зламати наше ТВ.
7. Естонська битва. 1660 танків було видано у операції проти росіян в Естонії.

Нереалізовані програми

Я планував програму заохочення бити правильно в українських ТВ. Себто, я б порахував хто скільки вдарив в ТВ де ми маємо виграти, відняв удари в ТВ де ми маєм програми, і ті хто правильно бив були б нагороджені.

Також я планував допомогу нашим титанам на їхньому шляху до легенди. На мою особисту думку, держава дуже в цьому зацікавлена, так як легенда прив'язує акаунти до нашої держави. І відповідно навіть якщо власник закине гру та продасть акк, то цей акк залишиться в Україні.

Нажаль, виходячи з ситуації що грошей не вистачало на кредити та ранги, мені довелось відмовитись від цих планів. Прошу вибачення що так склалось.Грудень

У нашого президента, Принца, було певне невдоволення тим що я та Аксіор обмежували частину тих його поглядів, які на наш погляд були не в інтересах держави чи української спільноти.

На основі цього було прийнято рішення що Принц буде йти на вибори більш як технічний кандидат, а в разі перемоги діяти більш самостійно.

Особисто я вважаю що українській комюніті потрібно діяти більш злагоджено, та воювати не один з одним, а з якимись зовнішніми ворогами. Я пропонував передати владу до рук Церберу. Обіцяв керівництву Церберу що в разі відсутності зашкварів та нормального інформування з сторони влади буду сприяти щоб конгрес не блокував дії президента.
Наскільки я розумію, Цербер вирішив прийняти тактику "а давайте хай Принц натворить чогось, а ми будемо його сварити". І тому не видвинув навіть технічного кандидата на вибори. Хоча ще місяць тому був готовий запрошувати іноземців на вибори лиш би перемогти...

Тому не думаю що ця каденція буде якоюсь сильно активною та акуратною...
Нажаль, як показують факти, Принц не дуже добре справився з своїми першочерговими обов'язками як президента та МО(запуск битв, кампанія дня, пильнування ходу ТВ). Це при тому що в нього був дискорд-бот який регулярно попереджав про проблемні моменти у ТВ.
Як воно піде коли на нього ляжуть ще й інші повноваження, я не дуже певен.
Можливо я залишусь мінімально контролювати фінанси, так як проблеми з фінансами є особливо чутливими для української спільноти. Проте якоїсь великої активності з мого боку навряд чи буде. Якщо Принцу вдасться знайти хорошу кандидатуру на мінфіна, або самому пильнувати фінансові справи, я з задоволенням б покинув пост.

Загалом, прошу сильно не наїжджати на Принца. Пам'ятайте, ви могли б піти на ці вибори самі, отримати підтримку і зробити все-те що ви хочете так як ви хочете.Ваш Міністр Фінансів Mike Dreams.
Слава Україні!