برنامه های دولت دسامبر

Day 4,399, 08:34 Published in Iran Iran by Rotten.ImmOrtal
سلام.همین ابتدا یه معرفی کوتاهی داشته باشم.من آیدین هستم رو اکانت بیخبر پلی میدادم و فعلا رو این اکانت بازی میکنم .سابقه آنچنان طولانی در سیاست بازی ندارم دو دوره وزارت امور خارجه در دولت های آرش و محو و دو دوره ریاست حزب مهر و یازده دوره هم در مجلس حضور داشتم.
این دوره یک مساله فورس ماژوری رخ داد.یکی از احزاب داخلی ما یه اکانت کروات رو کاندید کرد و کشور ما در معرض پی تو او قرار گرفت.مشخص بود که برای جلوگیری از این اتفاق میبایست کاری رو انجام بدیم.به هرحال بنده قبل از اینکه متوجه این اتفاق بشیم برنامه ای برای کاندیداتوری این ماه نداشتم ولی خب من داوطلب شدم به عنوان کاندید شرکت کنم که حداقل پی تی او نشیم.اما خب به هرحال با تمام این اوصاف قبول مسولیت کردم و در ادامه توضیحاتی راجب برنامه ها میدم.
مشخصا اولین اولویت ما موندن روی نقشس.در دولت گذشته تونستن مناطق کور مارو پس بگیرن. واضح و مبرهن هست که کشور های متخاصم اگه برنامه بر جنگ سنگین داشتن خیلی راحت میتونستن جلوی مارو بگیرن.به هر حال به خاطر درگیریشون در جنگ های مهم
تر و یا دلایل دیگر...ما به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی مناطق رو آزاد کردیم.

طبیعی هست که الآن انتظار داشته باشیم که کد و آندس بهمون حمله کنن.منتها خب ما تمام تلاشمون رو میکنیم که پلن های دفاعی بچینیم که بتونیم روی نقشه باقی بمونیم.مشخص هستش که این ماه کار بسیار سختی رو خواهیم داشت.


این طور که معلوم هستش مولداوی و ژاپن علاقه مند به ادامه جنگ با ما نیستن.همچنین ما برای دفاع از مناطق خودمون میبایست که کشور متحد رو به خاک خودمون بیاریم و بتونیم باهاش جنگ تمرینی داشته باشیم تا تعدادجنگ هامون کم نشن.


در درمورد مسائل داخلی کشور:
مشخصا همونطوری که همیشه گفته شده،کشور ما دو تا ساید داره که عقاید مخالف هم دارن و این خیلی خوبه اما یکسری افراد هستن این وسط که هی میخوان سنگ اندازی کنن و روابط این دو ساید شکر اب بمونه.تنها صحبتی که دارم اینه سعی کنید که راهتون از این افراد معلوم حال جدا باشه.هر وقت این اتفاق بیفته میتونیم بگم رسیدنمون به اتحاد ملی کار بسیار راحتیه.


در مورد آکادمی هوایی ایران،طبق گزارشاتی که به ما دادن یک مقدار بی نظمی رخ داد در دوره قبلی که خب بخشیش قابل درک بود به علت قطع اینترنت.اما به هر روی تلاش میکنم که این تشکل با نهایت نظم بتونه به کار خودش ادامه بده و مشکلاتی که به وجود اومده حل بشه

در انتها هم خسته نباشید میگم به اون افرادی از دولت قبل که برای ایران تلاش کردن و اهدافشون صرفا فحاشی و تفرقه اندازی نبود.کاش افراد تفرقه انداز و فحاش در این دولت نبودن تا زحمات زحمتکشان پشت سر فحاشان مخفی نشه.و البته ممنون از محسن زولوتو عزیز که من رو در جریان پلن هایی جاری کشور قرار داد.
در نهایت اینکه کابینه در صورت تایید بنده به عنوان سی پی به اعلام همگی خواهد رسید.