لابی های دولتی

Day 4,399, 06:22 Published in Iran Iran by URRSA

با سلام خدمته همه شهروندان این جهان
قبل از هرچیزی ممنون میشم اون انگشته سبابتونو روی اون ساب ببریدو با یه کلیک کوچولو باعث حمایت از روزنانه هایی که هدفشون شفافیت سازی سیاست و کار های دولت در هر زمینه ای هستش بشید.

[img]https://imgur.com/9uubtxY[/img]

با توجه به جریان ها و بحث های اخیری که در رابطه با عملکرد دولت در این دوره مطرح شد و اتهام هایی چون اختلاس از بودجه و بانک مرکزی شده خواستم در این رابطه تقاضاهایی رو برای بهبود وضعیت ایران داشته باشم.

اول اینکه مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس باید موظف بشوند بعد از رسیدن به سمت و بعد از پایان سمتشون تمام دارایی های خودشون از جمله منقول و غیر منقول اعلام کنن برای این کار هم پیشنهاد میشود یک کمیسیون از تعداد نمایندگان معرفی شده توسط همه ی احزاب ایران تشکیل شود و همه این اعلامت اونجا ذخیره و بررسی شود تا جلوی هر گونه فساد دولتی و اختلاس گرفته شود این جوری هم دولت کاملا پاک خواهد موند.

دوم این که در رابطه با اتهام های اخیری که در مورد لابی های که دولت برای آزادی ایران زده شده پیشنهاد میشود یک کمیسیون توسط نمایندگان مجلس تشکیل شود و تمامی برنامه های نامزد های انتخابات ریاست جمهوری در  اونجا مطرح شود و بعد توسط روزنامه های کثیرالانتشار منتشر شده و به مردم اعلام شود تا مردم بتوانند در انتخاب رییس جمهور آگاهانه تر عمل کنند و با توجه به برنامه های دولت، دیگر امکان اتهام زدن به دولت کمتر میشود.
نکته: به نظر من اگر هم هر لابی انجام شده باشه در پشت پرده فقط و فقط برای پیشرفت ایران بوده.

[img]https://imgur.com/d92CCoK[/img]

سوم در رابطه با کنترل بازار متاسفانه در این دوره با سودجویی های بعضی افراد تلاطم زیادی در بازار غذا و اسلحه وجود داشت که من به عنوان عضو کوچکی از این جامعه از این دولت و دولت بعد خواستارم جهت ثبات در بازار تلاش بیشتری انجام شود و قیمت ها کنترل شود تا هم باعث ضرر مصرف‌کننده و تولید کننده نشود.چهار اینکه یکم با اخلاق باشید کمتر به هم فحش بدید. 😑


پنجم اینکه دست از مافیا بازی و مولتی بازی بر دارید 😑 خودشون میدونن با کیا هستم. 😑

 با تشکر که وقتتونو گذاشتید به امید آزادی هرچه بیشتر و پیشرفت ایران در هنه عرصه ها.