ГАУ

Day 4,398, 06:02 Published in Ukraine Ukraine by Boh dan

Давненько я граю різні браузерні війсково-політичні ігрулі. Той хто мене знає по ним, то знає одну схожу складову (я завжди маю той самий нік, авку, МЮ).

Сьогодні розмова піде про МЮ.

Колись грав одну ігрулю з космічною складовою (репка не дозволяє називати ігри конкуренти, але розповідь про МЮ буде не повна, якщо їх не згадувати - тому буду злегенько прикривати і не називати оригінальні назви). Там я був замкомом МЮ з циферками, комом був Боян (створювач МЮ і всієї складової лівнув з гри в реал і передав то всьо Бояну). Назву МЮ вже не пригадаю, але то і не є важливим. Гра почала просідати і її переставали грати і тому адмін (хлопчина з Харкова) вирішив влаштувати перезапуск. Тому коли гра перезапустилась я одразу створив те старе МЮ (воно було друге створене за часом у грі). Відповідно всі новозареєстрованні українці вступили в те МЮ. Ввечері в гру, чи взагалі наступного дня з'явився Боян і замість того аби вступити в МЮ і стати замом створив власне МЮ з певною зміною в назві і почав нити, що я вкрав в нього МЮ.

В інших іграх рідко коли буває опозиція (тим паче неадекватна) і майже завжди вдається знайти компроміс. Тому в чаті я запропонував відати йому назву і ми почали всі думати над новою ідеєю для МЮ. Почали всі накидувати різні варіанти і так, як гра про космос, то дійшли до Галактична Армія України. Хто саме придумав назву вже і не згадаю (може то і я сам) так, як це сталось вже доволі давно і не так вже і важливо.Тепер захід буде з іншої гри. Як буває в багатотомних романах, то на початку іншого тому розмова може починатись зовсім про інше і тільки ближче до кінця тому стає зрозуміло чому саме так було зробленно.

Грав я одну ігрулі, яку зараз називають сервак 1 (нагадую, що справжні назви ігор я не називаю). Там я був комом МЮ Фенікс, а мій брат комом іншого МЮ, яке було типу тро-ло-ло, назву не пригадаю, але там ніби Придністровська українська дивізія, чи щось в цьому стилі. Так як я будучи довгий час при владі в тому серваці 1, вирішив віддихнути і дати спробувати сили іншим людям, які активно грають і мають сили, то я віддав найсильніше МЮ і перейшов в те тро-ло-ло. Так, як в космічній ігрулі вже був створений концепт ГАУ, то я його переніс і на те МЮ. З часом ГАУ стало найсильніше МЮ еУкраїни на сервері 1 і входить в топ50 загалом.Тепер репка. Я вже давно граю цю гру. Є ті хто довше, хто менше. Звісно зараз я граю не на свому рідному акку, але з часу моєї першої реєстрації я був комом МЮ назву якого не пам'ятаю, УСС, замкомом ще одного МЮ яке теж не збереглось в моїй пам'яті. Свого часу відмовився від замкома Армії коли був останій активний захід Фредеріка. І тому питання часу було, коли і тут з'явиться ГАУ.

Як відомо всім хто слідкував за мною або моїм МЮ (ГАУ), то я дуже часто змінюю капітанів. Я стараюсь завжди слідкувати за активністю гравців мого МЮ і так, як війскові підрозділи є організацією, яка полегшує (зглажує важкість гри і дає маленькі бонуси) гру, то я стараюсь призначати капітанами гравців, які готові слідкувати за змінами гри і ставити ДО не тільки для себе, але і інших гравців. Тому запрошую до ГАУ і завжди готовий слідувати за новими течіями, якщо це потрібно.

Діскорд чат ГАУ https://discord.gg/n7xdJQN


Ну і няшку в повний зріст з попередньої статті продублюю.