[CP] Листопадовий чин

Day 4,397, 17:48 Published in Ukraine Ukraine by President Ukraine
Вітаю, шановні співвітчизники!

Величезне спасибі всім, хто віддав свій голос 5 листопада за мене. На жаль, моя команда розпочала свою роботу не в повному складі (втрата Фокса), проте, це не стало на заваді нашої роботи. Склад КабМіну поповнив nICE L - який став Прем'єром. Трохи згодом пост Міністра Оборони обійняв - вельмишановний пан UkrBotОдразу після обрання, було почате "Велике переселення" країн, які тимчасово знаходяться на території України, для збільшення кількості ТВ. Планувалося закінчити це за 7 днів, проте АС Албанії на Литву, яка знаходилася на Поділлі - затримало переселення. Також за час моєї каденції ми втратили 3 ТВ, одне з яких було відновлено, на сьогоднішній день (із Сербією). Бразилію ми попросили піти, через їх агресивні дії, проти Румунії (з наших регіонів) та за спробу зламати наше ТВ із Словакією, як виявилося пізніше, це зробити їх змусила Румунія, про що нам повідомити, бразильські друзі, забули (facepalm). ТВ з Естонією нам зламав картель та Росія, як не дивно, мабуть вони і справді співпрацюють вже дуже давно. Одні запустили провокативне НЕ проти кацапів, інші підняли РВ у нашому регіоні на корінному регіоні Естонії, та через детермінацію у 3.5х, у нас не було шансів втримати регіон. Як результат, втрата регіону в Естонії, та автоматичне закриття ТВ... За це все можна подякувати двом людям, хоча важко називати їх людьми, проте це лише моя суб'єктивна думка). Передаю вітання UkrHonkler aka Ditro та Ceramistov - ви чудова команда, продовжуйте працювати в тому ж дусіХочу нагадати всім, про наявні ТВ:


Тренувальна війна між Україною та Польщею :
Subcarpathia (Україна завжди ВИГРАЄ)
Little-Poland (Україна завжди ПРОГРАЄ)

Тренувальна війна між Україною та Сербією :
Bukovina (Україна завжди ВИГРАЄ)
Bucovina (Україна завжди ПРОГРАЄ)

Тренувальна війна між Україною та Тайванем :
Volhynia (Україна завжди ВИГРАЄ)
Galicia and Lodomeria (Україна завжди ПРОГРАЄ)

Тренувальна війна між Україною та Словаччиною :
Subcarpathia (Україна завжди ВИГРАЄ)
Eestern Slovakia (Україна завжди ПРОГРАЄ)

Тренувальна війна між Україною та Чилі :
Dnipro/Donbas (Україна завжди ВИГРАЄ)
Zaporozhie (Україна завжди ПРОГРАЄ)

Тренувальна війна між Україною та Литвою :
Polisia (Україна завжди ВИГРАЄ)
Podolia (Україна завжди ПРОГРАЄ)

Тренувальна війна між Україною та Індонезією :
Kalimantan (Україна завжди ВИГРАЄ)
Java (Україна завжди ПРОГРАЄ)

Тренувальна війна між Україною та Латвією :
Dnipro (Україна завжди ВИГРАЄ)
Siveria (Україна завжди ПРОГРАЄ)

!!!Слідкуйте за наказами Міністра Оборони та нацшаутами!!!(можливі зміни)За листопад було проведено декілька конкурсів від Міністра Культури - UkrainianGuerrilla - чим трохи оживив українську спільноту, за що дуже вдячна вся країна).

Також велика дяка - пану Mike Dreams, за проведену роботу. Всі програми працювали, вчасно виплачувалися, як дозволяли виводи ФоА, та ще більшу вдячність висловлює вся країна за надані поради, та допомогу під час BF. Сподівюся всі встигли витратити свій голд, тому що така акція бува лиш раз на рік) - цей івент має підняти економічний рівень українців, та всієї України - "Багаті українці - багата Україна".

Також дуже вдячний Axi0r. - це людина, яка заради українців, готова на все, та допомагала мені у всьому, можливо навіть дещо робила за мене). Хоча наприкінці каденції ми трохи посварилися, і Аксіор пішов з уряду, проте я дуже вдячний йому на пророблену роботу. Пробач(

Тому бачу сенс, у невеличкій грошовій подяці - цим людям з бюджету, за їх роботу - 100к сс Гуріллі, та по 150к сс Майку та Аксіору.Загалом, для держави цей місяць дався великими подіями: передівентова лихорадка, сам івент, втрата двох ТВ та початок війни між МЮ, навіть було проведено мінірефендум щодо закриття ТВ із Бразилією. Роботу свого уряду можу легко оцінити на 5 балів, дуже вдячний своїй команді за цю каденцію.

Україна пишається вами!

Ваш Президент - Emerald PrinceP.S. Так сталося, що я опинився у списку кандидатів на пост Президента України в грудні, тому, можу сміливо заявити, що груднева каденція буде спрямована основним чином на Зміцнення України для подальшого карання московитів за зламане ТВ, якщо для цього нам потрібна буде допомога КОДУ, то ми будемо діяти) Час показати русні - де їх місце!

P.S.p.s. Програми компенсації, нарешті спробую переформатувати, всі вони працюватимуть, однак трохи згодом. Також всі ТВ працюватимуть в штатному режимі, всі атаки будуть запускатися). Щодо кабміну - трохи згодом))