Yeni Ordu Yapılanması Hk.

Day 4,397, 01:02 Published in Turkey Turkey by Kutluk Bilge Kul BugraMerhaba panpalarım

Erepte gift paketlerinin can verdiği, sabah 11 de canın fullendiği, sürekli olarak can basamadığınız, hpnin dolması öyle 3-5dklık olayın olmadığı dönemden beri oynayanlar olaylara az çok hakimdir. Kim kimdir neleri başarmıştır neler olmuştur vs. vs.

Bilmeyenler için ise kısa özet: In ci we trust

Marco pashamızın bahsetmiş olduğu yeni ordu yapılanmasına karşı olanlar ve olayların kötü sonuçlanabilip karamsarlığa düşen panpalarımız ne yazık ki mevcut.

LAKİN!

Yüreğiniz titremesin ey titrek baykuşlar


Mibbit zamanından beri toplu operasyon yapmanın ayrı tadı/eğlencesi ve efektifliği mevcuttu bizler bunu bilen kişiler olarak hem aranılan eğlenceyi tekrar geri getirmek hemde gold ve € zengini kişilere karşı zafer elde edeblimek için bunu geri getirmek isteyen bir avuç kişiyiz.

bilmeyenler için kısa özet (ilk video toplu vuruşta duvarın nasıl oynadığı 2. video ne kadar çok vursanda toplu ve istikrarlı vuruşun milyonları delip geçebileceği kanıtlanmıştır)Demem o ki değişimler ve oluşumlar sizleri korkutmasın. Bizler sadece eTR deki yozlaşmadan ve çıkarcılıktan sıkılan bir avuç çılgından ibaretiz.İnanıyorum ki sizlerde bu ve bunun gibi durumlara şahit olmuşsunuzdur. Cephelerin 100k lara ihtiyacı varken bh avcıları sırf geçilmemek adına milyonlar yakmıştır.

Best Regards aq
ÖNEMLİ NOT: Makalede sürekli "biz" dememin sebebi bir EDENINCI oluşumunun küllerinden tekrar doğacağına inanmamdan kaynaklıdır. Marco pashanın şu anki ordusuna bağlı bir mensup değilim.
Eski INCI geleneği olarak bonus: