Росія

Day 4,394, 08:13 Published in Ukraine Ukraine by Mike Dreams


Шановні друзі, останнім часом від українців поступає все більше пропозицій війни з Росією:Вчора, одним із конгресменів від Церберу було запущено закон про Росію як Основного Ворога: https://www.erepublik.com/en/main/law/Ukraine/226496

Росіяни передбачувано бояться українського чобота та катувань в підземеллях Львівського Метро, та хочуть закрити українсько-російський кордон.
Вони підняли РВ в Естонії та намагаються його виграти: https://www.erepublik.com/en/military/battlefield/229088
У цій битві дуже велика детермінація проти нас, так як Україна присутня в Естонії вже дуже давно. Проте бити проти росіян все-одно має сенс: українці качають ранг з легендою та отримують виплати по медальках патріота, росіяни - ні.

Згодом, після завершення голосування по НЕ Росії Україна зможе запустити атаку на Москву.
Цю битву є сенс запустити пізніше, щоб основна її частина не припала на ніч, а на завтрішній день і у цьому фані могла прийняти якомога більша кількість патріотів України 🙂

Проте... висока ймовірність що битви не буде взагалі, оскільки Росія може попросити своїх друзів, типу іспанців, заблокувати нашу атаку.
Цербер чомусь вважає Іспанію друзями України, ага ага, просто неможливо передбачити що Іспанія завжди і усюди обере підтримати Росію проти нас, а не навпаки))

Тому Kesk-Eesti! https://www.erepublik.com/uk/military/battlefield/229088
Там росіяни не отримують бонусів, там росіянам не платять медалі патріотів.

Усі ці шалені регени, тимчасові гарбузи і т.д. які все-одно треба кудись зливати - усе це можна кинути саме сюди. Росіянам ж лити за чужу країну накладніше.
Але розумно. Ніяких масових злиттів батонів і т.д.
В авіа не напрягайтесь взагалі, стінгери не лийте. Бонусів рідної країни нема, а детермінація є, тільки ресурси в пусту.
Битву ми найймовірніше програємо, із-за нерівності сил, нічого страшного в цьому нема.

По ТВ з Естонією: воно найймовірніше закриється на якийсь час, детермінація там все-одно шалена, так що якщо б не зараз, то в найближчому майбутньому все-одно прийшлось би. Будуть розглянуті різні варіанти.

Усім хто вдарить на більше лярда дамаги будуть видані запаси танків.
Усім хто буде плакатись що як так можна і настав кінець світу будуть видані запаси мокрих хустинок та памперсів.

Буде стаття з дамагами на зразок цієї. Загалом, на мій погляд, люди які проявляють активність в реальних військових операціях нашої держави, повинні отримувати пріоритети при виплатах, фармі медальок і т.д.

Патріот який нанесе найбільше дамагу проти росіян приєднається до Атамана та отримає звання Героя еУкраїни з рук президента нашої славної держави.

Слава Україні!