Новачок та eRepublik: реакція, цілі, вся *у*ня

Day 4,394, 06:59 Published in Ukraine Ukraine by CyberChisti

Шалом, панове добродії!

Оскільки зарегався я у даній недоматриці відносно недавно, тому справедливо й заслужено отримую копняків на полі брані та наймитую за копійки, повторюючи нелегке життя кожного нуба, що волає якомога веселіше вбити свій дорогоцінний час, бавлячись ігрушками в інтернетах.
Однак із подібним симулятором бомжа, як eRepublik, я був знайомий ще далекого 2к13 року, коли аналогічно зарегався та повторював те ж саме, що й роблю нині. Ще тоді за допомогою скайпу до якоїсь банди західенців приєднався, тому весело слухав усіляку дурню й траліл лалок. Однак школка вже давно позаду, цього року кінчать шарагу, то чому б не заспамити усілякими аkhuiтельними історіями, про те як черговий ноунейм вперше побудував завод солодкого хліба, Бердянск потом я вспоминаю, там море, типа Чёрного... Азов что-ли? Чево блядб, про что несет...
Кхм, щось відволікся.

Перша реакція після такої собі "реанімації" - суміш ностальгії із питанням: "нах я сюди знову зайшов?" За майже 7 років графіка (да, я графонодрочер) не змінилася від слова зовсім: лише змайстрували, як Філателіст пирога, додаток на телефон, що відзначився аналогічною якістю.
Реакція номер два: ЗНОВУ, ПАДЛО, НІЧОГО НЕ ЗРОЗУМІЛО З ВУСТ ГРАВЦІВ! Напівскорочений, напівзасратий запозиченнями лексикон гравців уже нічим не відрізняється від задротської мови любителів ММОРПГ. А як висвітляться статті з війни або економіки - то взагалі гаси світло...

Однак, кажучи про економіку, гра й досі радує своєю механікою та геймплеем, особливо коли додали функцію створення холдингу (увесь із себе такий олєгарх що пздц). Також прикольна штука воювати із голою жеппою проти грізного, накачаного як Біллі Херрінгтон, панства, особливо коли на самому початку гамселиш гадських неприятелів і такий оп - уже 20 рівень, можна зробити газету та розповідати усяке.

Коротше, даний висер є пілотом, пробою пера так сказатб, наступні статті буду клепати про щось із історії України або світу. Редакція щотижневика чекає на сцяне ганчір'я та капці *закреслено * щиру критику та дружні коментарі шановної спільноти.

А на сегодня все, до новых встреч...