Wybory Prezydenckie 5-12-2019

Day 4,394, 02:35 Published in Poland Poland by Rapaport


Witajcie erepublikanie, przyjaciele, znajomi!

Zbliżają się ostatnie w tym roku, wybory na stanowisko prezydenta ePolski. Zachęcam wszystkich na oddanie swojego głosu, gdyż każdy głos ma znaczenie. Ponadto pomoże nam to określić, ilu tak naprawdę zostało nas w eŚwiecie.

Myślę, że nie trzeba mnie przedstawiać, lecz od mojej ostatniej kadencji minął prawie rok, więc przedstawię się nowym oraz wybudzonym z dwuklicznego letargu obywatelom.

Mam na imię Artur. Lat 38. Tyle z życia realnego. W erepublik aktywnie działam od Stycznia 2018 i byłem swoistą niespodzianką w wyglądającym na konający eŚwiecie. Początkowo zdobywałem wiedzę jako kongresmen, a następnie przez cztery kadencje pełniłem rolę wybrańca ludu. Bardzo miło wspominam ten czas! Postanowiłem rozstać się z uzależnieniem, lecz jak widać - nie powiodło mi się, i ponownie jestem aktywnym graczem. Strasznie mi brakowało wielu poznanych tu osób.

Cóż mogę zaoferować wygrywając wybory?
1. Bliska współpraca z obecnie rządzącym składem najważniejszych osób w państwie.
2. Powrót biuletynów informujących o tym, co dzieje się w kraju.

Tak, niewiele! Lecz czy warto obiecywać coś, czego nie jesteśmy w stanie spełnić? Obiecuję, że postaram się zrobić dużo więcej, lecz do tego potrzebna będzie Wasza pomoc i zaangażowanie. Nie wstydźmy się naszej obecności. Nie myślmy, że będąc słabym - jesteśmy mało znaczącym trybikiem w eŚwiecie. ePolska ma wielkie tradycje i wielu starych graczy tęskni za dobrymi czasami. Ponadto pojawia się coraz więcej legendarnych rang! Prawda jest taka, że aby wszystko jakoś zgrać, trzeba naprawdę chcieć - a ja chcę poświęcić swój czas dla dobra naszego kraju.

Oddaj głos zgodnie z sumieniem, a za każdy głos na Rapaporta, startującego z listy Pomarańczowej Alternatywy dziękuję bardzo gorąco!

Pozdrawiam i zapraszam do głosowania.