Новачкам, тут не місце...

Day 4,389, 11:43 Published in Ukraine Ukraine by Boh dan

Я вийшов з загальноукраїнського діскорд каналу https://discord.gg/FyuE2wG не тільки через постійний срач і спробу в коментах один до одного підісрати (недолугу спробу, бо якісний срач і підйобка, то мистецтво, яким володіють одиниці), але і постійні спроби вигнати новачків з цієї гри.

Коли новачок заходить до чату, то перше, що йому кажуть, то ти ніхто і тебе ніхто не чекає. По силі нікого вже наздоженеш, тому бий в авіа або купуй акк. Але коли починаються розмови, що не можна робити (що є не критичним, якщо зробиш), то ту людину морально вбивають в спробі доказати, що робити правильно. Звісно після такого вітання новачки кидають гру або забивають (рідко хто залишається). Бо головна помилка, це говорити, що не тре робити, бо обмеження у грі вбивають інтерес. Так гра незбалансована і особливо це стосується новачків, але давайте розберем на прикладі авіа і грунт в порівнянні, якщо новачок все таки вирішить грати і його не відлякають олдфаги, які бояться за свій кусок хліба (бо більшість порад нагадують залякування).

Візьмем за розрахунки акк, який зареєструвався сьогодні і різних бонусних будинків, які підганяла гра до днюхи в нього не буде. Основні 500 сили + 150 вічні будинки + 50 резиденція + 230 ку1-ку3 і отримаєм 830 енергії і при подвійному фулі 1660 або 166 кілів (кілів буде менше, але це умовне число).

Під час звичайного тижня для СХ (медальки яка дається за найбільший дамаг в авіараунді з кожної зі сторін) потрібно набити 60к, що при фулі потрібно мати силу удару 361, що зараз не є можливим. Найбільший удар в авіа зараз 145, а якщо ше забрати 10% бонусу, який дається при 101 рівні, то удар взагалі 130. При такій силі удару (130) потрібно витратити 4620 енергії (тобто витрачати енергетики або сидіти на паках). Раніше було КО (нагородження за нанесений дамаг), але зараз адміни тимчасово (скоро буде рік) призупинили таку функцію. Тому ще рік тому був сенс качати авіа і мати майже одразу профіт, але зараз у вас буде рости ранг, але як його примінити (зняти профіт) у вас не буде ресурсу. Продати авіадамаг звісно можна, але покупцеві не цікаво купляти по 5-15к дамагу (якщо це не в ТВ стінку підрівняти) і він буде робити це в тих пакових гравців.

Тепер давайте розглянем інший бік, а саме грунт. Для д1 потрібний дамаг 5 лям, що рівняється силі удару 30к, що можна досягти за рік правильної гри, якщо увімкнути 50% бустер дамагу, то потрібна сила удару буде 15к, що можна досягти за 6-10 місяців правильної гри.

Для д2 дамаг 10 лям, для д3 15 лям. Звісно він завжди трохи збільшується (середній дамаг), але не так вже швидко аби не наздогнати. Д4 дійсно не наздогнати, а ось все інше можливо. Все залежить від мети гри. Хочете брати БХ - то нескладно, хочете брати СХ - трохи складніше. Хочете своїм автентичним акком, то це можливо або за рахунок правильних дій або донату. Хочете зменшити час прокачки допотрібних параметрів, то великим МЮ іноді залишають акки гравці, які вирішили покинути гру і ви можете без затрат стати пілотом (не власник акку, а людина яка тимчасово на ньому грає), а потім з часом отримати в постійне користування або викупити той акк. Якщо бажаєте стати топом, то це тільки купівля топ акку за реальні гроші.

Але репка, як не парадоксально (для війскового симулятора), то це не тільки дамаг, у вас є можливість будувати фабрики і займатись виключно бізнесом. Можете спілкуватись в чаті, писати газети, але тільки не політика (політики тут немає, тут тільки свої і чужі, а не переконання і якась структура політична, тут кидаються абсурдними звинуваченнями і фактами без логіки).

Тому не звертай, новачку, на різні поради олдфагів, якщо вони вбивають інтерес твій до гри. Головне це грати і сміливо обирай свою дорогу.