12ta rocznica Wspaniała Podroż - tłumaczenie od lenia dla leniwych

Day 4,383, 00:01 Published in Poland Poland by Vogel Serapel

Gdy wspólnie kończymy 12. rok niesamowitej podróży eRepublik, szczerze dziękujemy wszystkim za umożliwienie tego.

Jesteśmy dumni z naszych graczy i wolontariuszy, to twoja pasja, poświęcenie i czasami odporność sprawiły, że eRepublik jest wyjątkowym światem gier. Jednak jesteśmy jeszcze bardziej dumni z tego, że możemy pomóc Ci nawiązać przyjaźnie, które przekroczyły granice eWorldu w prawdziwym świecie.

W tym roku zmieniamy rutynę i dodajemy szczyptę strategii: wiele prezentów jest rozsianych po całym świecie, a to Ty decydujesz, co wybierzesz.Aby odebrać prezenty, musisz odblokować miejsce, w którym są przechowywane na specjalnej mapie wydarzenia. W zależności od wybranej lokalizacji musisz poczekać od 1 do 8 godzin, aby ukończyć odblokowanie.

Po odblokowaniu prezentu musisz udowodnić, że jesteś godnym obywatelem, który robi coś więcej niż tylko logowanie. Podczas wydarzenia rejestrowana jest energia zużywana i przebyty dystans, a część każdego zostanie odjęta, gdy odebrać prezent.

Możesz także użyć swojej waluty, aby przyspieszyć odblokowywanie lub odzyskać trochę straconego czasu.

Możesz dodać maksymalnie 3 lokalizacje w kolejce odblokowania do dnia 4 383 [27 listopada 2019 23:59:59].

Na początku wydarzenia będziesz mógł wybrać, aby odblokować dowolną lokalizację jako punkt początkowy. Po odblokowaniu pierwszej lokalizacji będziesz mógł wybierać spośród lokalizacji bezpośrednio z nią powiązanych. Wykorzystaj 6 godzin pozostałych do rozpoczęcia wydarzenia, aby mądrze zaplanować swoją ścieżkę.

Na prezent w odblokowanej lokalizacji można odebrać w dowolnym momencie do dnia [28 listopada 2019 23:59:59], pod warunkiem, że przejechałeś wymagane kilometry i zużyłeś energię. Kilometry i energia są liczone od dnia 4 383 [20 listopada 2019 00:00:00] do dnia 4 390 [27 listopada 2019 23:59:59]

Dziękujemy.

I mapka z nagrodami, taka na szybko