Leoparti | e-Tr'ye Anarko-kapitalizm | Baby fascism

Day 4,382, 04:42 Published in Turkey Turkey by polat veremdar


Kabak tadı veren e-Tr siyasetine yeni bir soluk, yeni bir macera getirmek istemem hoş karşılanır yahut karşılanmaz, pek de umrumda olan şeyler değildir. Bu yeni oluşumun da katılımcıları şu an için bir elin parmaklarını geçmese de 100 yıllık planda iki elin parmakları kadar olabileceğimize inanıyoruz.

Hemen her siyasi makalenin altında kavga gürültü sayış sövüş görüyoruz. Bunda da görebiliriz ancak makaleden kaynaklı olmayacağına garanti verebilirim.

Bizler tank değiliz, paket maket de almıyoruz almayacağız. Ama sağlam bir e-Tr için elimizden geleni yapacağız. Şirketler açacağız godamanlaşacağız, piyasaya hükmedeceğiz, e-Tr'nin ekonomik gücü olacağız. Stokçuluğu bitireceğiz. Kısacası yönetimde söz sahibi olmak için tank olmaya değil, cephane olmaya çalışacağız.

İlerleyen zamanlarda non-cousin baby godamanlaştırma projesi Leoparti bünyesinde başlayacak. Walpole makalesi okuyacak, Juju madalya programına katılacak. Bu beybiler gözlemlenecek, gelişme devam ettiği ve devamlılık halinde gönüllü godamanlara çıraklık belgesi ile yönlendirilecek. Şayet gönüllü bulunmaz ise hükumet elini taşın altına seve seve sokacaktır.

Şahsım adına konuşuyorum, sağcı solcu ortacı ırtcı zırtcı değilim. Kafası rahat, ağzı pis biriyim. Yandaş veya muhalefet de değilim. Parti bir siyasi faaliyet gibi anlaşılsa da Leoparti logosu her şeyi açıklıyor.

Yakında yine oyun dışı sanal etkinlikler olacak, haxball, gartic gibi. Bunun duyurusu makalesi şutu arapası @Mhlychol tarafından yapılacaktır.

Şimdi soruları yorumda alayım ki kafalarda soru işareti kalmasın.

sağlıcakla.
petart polat veremdar salemdar başkan olemdar muhtar soter