[MoFA] Маніфест про-CODE | Переклад

Day 4,381, 13:23 Published in Ukraine Romania by Foreign Affairs of eUkraineМій переклад цікавої та інформативної статті від AlI Might - Manifeste pro-CODE


Контекст Франції

Франція вже давно перебуває у сфері впливу Астерії, спочатку в Оріоні, а потім у Гідрі. Ми брали участь у їхніх останніх операціях, намагаючись відіграваати активну роль в них. Успіх цих операцій відносний, оскільки жодних тривалих координаційних дій та банального слідкування за цими операціями не було. Підсумок для Франції вам всім відомий, навіть незважаючи на успішні кампанії, ми так і не змогли утримати колонії (на користь головних членів Астерії).

Під час створення альянсу CODE деякі танки зайняли сторону цього альянсу. Створення альянсу "Гідра" (як країна-засновниця) за кілька днів спричинило урізання свободи дій у зовнішній політиці, який одразу спричинив конфлікти між нашими танками.

Це не питання дискусії про нашу орієнтацію, а роботи над створенням власного "голосу" (прим. свободи дій у зовнішній політиці), не обов'язково залежати від інструкцій Астерії. Зрозуміло, що наша пригода з гідрою була недовгою.

Не тільки альянс став гіркою невдачею, але і наша країна зазнала окупації у відповідь на необдуману стратегію, продиктовану Астерією.

Було вирішено підписати мирний договір з CODE, танками та людьми. Наступний референдум змусив нас покинути альянс «Гідра».

Мирний договір зараз закінчується. Внутрішні суперечки стають все більш помітними і настав час вибрати наш дипломатичний напрям.


Астерія - це союз у процесі вимирання

Астерія загнана в кут і ймовірно зникне. Румунія все ще не докладає зусиль щоб допомогти своїм союзникам, деякі члени навіть починають публічну критику їх дій. Навіть якщо вона виживає самостійно, вона не хоче нашого зближення (див. Декларацію SG Titan DC). Питання про підписання мирного договору та наш вихід з Гідри вирішив французький народ, і що Астеріа вже не змінить.

Добрими прикладами є атака України під керівництвом Астерії на нашу військову присутність у Білорусі або оголошення війни Сербією проти нас минулого місяця в Іспанії.

Астерія не чекає нашого вибору і починає ворожі дії проти нас. Наш комфорт і процвітання, отримані нашим мирним договором, не до смаку Астерії.

Хоча ми давно перебуваємо в блоці "Астерія", ми ніколи не знали, як налагодити міцні зв'язки з Румунією або Сербією. Нашим єдиним союзникок у блоку була Болгарія. Франція ніколи не мала можливості приєднатися до альянсу, хоча Італія змогла повернутися вже за кілька місяців.

Якщо результат референдуму підтвердить нашу підтримку Астерії, тоді нам доведеться надати їм свою допомогу і це змусить нас знову долучитися до конфлікту. Це невблаганно підштовхне нас до нової війни проти CODE, коли цього не бажає більшість наших найпотужніших танків.


Нейтральність руйнує

Нейтральності в цій грі не існує, просто тому, що вона є руйнівною з точки зору суспільства. Відмовитися від участі у блоці альянсів, поки переважає військовий модуль eRepublik, - пожертвувати нашим суспільством під приводом того, що не хочеться приймати рішення щодо нашої орієнтації. Конгрес хоче, щоб цей референдум точно привернув увагу, оскільки шкода, що нинішні уряди не дають інструкцій для того чи іншого табору. Під NAP це було пояснено, але пізніше.

Якщо в нинішньому контексті панує нейтралітет, що робити з нашими тренувальними війнами з CODE? Бо утримувати їх - це вибрати сторону КОДА. Ласкаво просимо ТВ з Астерією? Це теж вплине на нас. Вітаємо два альянси на нашій території? Неможливо, оскільки вони використовуватимуть наші регіони для ведення активних бойових дій. Гірше, що нейтралітет країни сприймається неприпустимостю для кожної зі сторін. Дипломатично ми були б ізольованими, і уряд не міг би відповідати за дії своїх танків, які б лупили туди, куди захочуть, з часом це б призвело до наслідків.

Крім того, відсутність ТВ може перешкоджати розвитку наших танків. Деякі можуть вирішити припинити купляти паки, якщо військові дії відновляться на наших корах. Це було б катастрофою для Франції, яка не повинна обирати найгірше рішення.


Сфера КОД і Андів

CODE - молодий союз, створений у квітні 2019 року. CODE народився з пориву багатьох країн перемогти потужний союз Астерія. До його складу входять Хорватія, Туреччина, Угорщина, Греція, США, Ірландія, Південна Корея, Чорногорія, Кіпр та Таїланд.

Словенія та Китай після зміни сфери з астерієвської приєдналися до про-кодівської сфери.

Альянс Анди складається з країн Південної Америки (крім Перу та Колумбії) і підтримує КОД в конфлікті з АстеріА та Гідра.
Навіщо підтримувати CODE

Зараз я спробую пояснити, чому ми виступаємо за приєднання до CODE та його сфери впливу.

Само собою зрозуміло, що CODE сьогодні є альянсом, який домінує у світі. Вони займають разом з Андами майже всі країни Астерії, які до цього часу закріпилися на сербських та румунських корах (імовірно, ще на довго).

КОДЕ демонструє стратегічну перевагу, із поверненням Здлеммі (для молоді, він вже витер Сербію декілька років тому). Можна також відзначити MightAndMagic, справжнього лідера Туреччини, який сьогодні ввійшов до топ-5 у світі. CODE світить своєю скоординованістю під час атак, безліччю законів для контратак, виданих протягом декількох годин, незалежно від цілі атаки їхніх опонентів.

CODE виявляє велику солідарність. Усі країни користуються багатством альянсу (кожен має право на велику кількість ТВ відповідно до своїх потреб. Ви не побачите повітряний раунд, де країна буде боротися наодинці, і навіть слабші країни не бояться запускати атаку на великі країни для захисту своїх союзників). Цей стиль гри дуже схожий на те, як Франція грала кілька років тому. Ми блищали ефективністю та силою наших повітряних страйків, ми сліпо йшли за своїми союзниками в битву... Основна відмінність полягала в тому, що ми ніколи не отримували зневаги від союзників за ці дії.

Мирний договір відкрив для нас нейтральні ТВ та сферу КОД. З цієї нагоди ми покращили свої дипломатичні відносини з певними членами, які минулого місяця відкрили нам двері для дуже цікавих можливостей. Сьогодні ми можемо повністю інтегрувати країну у цю сферу впливу без інцидентів.

КОД хоче, щоб ми підтримували ці добрі стосунки та зміцнювали свої зв’язки у майбутньому.

Я також знаю, що нашу думку підтримує багато потужних французьких топ танків. Приєднатися до сфери впливу CODE сьогодні - це можливість забезпечити наші збройні сили бути вмотивованими, щоб разом боротися за Францію та її нових союзників. Це має привести країну до процвітання, до дипломатичної та військової стабільності.


Чекаю ваших думок про вибір Франції у коментах до статті!
Міністр закордонних справ Axi0r.