Meli, bani un melnais saraksts

Day 4,380, 03:27 Published in Latvia Latvia by Telefons112
Dažādi jaunumi par pēdējo dienu aktualitātēm.


Valdošās kliķes kongresa loceklis pieķerts melos!

Jā, nav brīnums ka šis valdošās kliķes loceklis, Aquila Tampax, pieķerts melos, jo pati valdošās kliķes ideoloģija ir balstīta melos. Šoreiz Tampax samelojās par to, ka viņš it kā neesot saistīts ar valsts politiku. Šobrīd viņš ir kongresa loceklis, kas nozīmē, ka Tampax ir vistiešākajā mērā iesaistīts politikā. Fuj, melis, melis, kartupelis!

Plāns B - izgaismojas, kuri kongresmeņi ir valdošās kliķes rindās

Kongresā notika balsojums par valdošās kliķes ielikteņa inpoc1 atbrīvošanu no CP amata. Visi, kuri balsoja pret, ir valdošās kliķes pārstāvji. Zemāk redzams saraksts ar visiem kongresmeņiem, kuri ir krievu algotņi, un kuri nedarbojas Latvijas valsts interesēs.

Banošana par kontu mainīšanu

Nesen valsts feedā ieliku īsu tekstu, kurā bija rakstīts, ka es it kā esot vērsies spēles administrācijā ar mērķi nobanot valdošās kliķes pārstāvjus, kuri iepriekš ir mainījušies ar kontiem (kas ir pret spēles noteikumiem). Bet tā nav taisnība - es tikai vēlējos iebiedēt valdošo kliķi un tas man arī izdevās. Valdošā kliķe pamatīgi satraucās, un manā virzienā tika raidīti visdažādākie lamu vārdi un draudi. Bet tā kā man ir stingrs mugurkauls, tad šādas runas mani neiespaido. Bet lai šis paliek kā brīdinājums - kaut kad nākotnē es patiešām varētu panākt, ka nobano daudzus jo daudzus valdošās kliķes pārstāvjus.