Olaylar Olaylar

Day 4,380, 03:10 Published in Turkey Turkey by Typeous..

Kafa dağıtmak için dizi izliyordum son 2 gündür bilgisayarda sunum falan hazırlayıp çeviri yapıyorum. Neyse ki imdadıma eRepublik e-Vatan Hainleri yetişti de kafamı burada dağıtıyorum.

Makale açılma sebebi kafası yıkanmış babylerin bilgilendirilmesi. Herkes bunların ve bir diğer malum partinin ne mal olduğunu biliyor ama yeni gelenler bilmeyebilir. Biraz da boş vaktim var.

Ayrıca siz bize düşmansınız kendinize rakip görüyorsunuz o yüzden en ufak olayda bize saldırıyorsunuz gibisinden çeşitli görüşler var RSP tarafında. Bu yorumlara kıçımla güldüğümü belirtmekle beraber doğru olmadığını göstermek isterim.

Olay aslında Lyla olarak bilinen birisinin eTR cs'sine başvurması ve bunu RSPli bir vekilin kabul etmesi. Lyla kimdir nedir ne değildir link bırakıyorum.

Lyla Rothschild 'in dolandırıcı olması üzerine makale

Meclis sözcüsünün olayla ilgili savunması böyle. Bunun haricinde işte yasalar bize açıklanmıyor bizim özgür irademiz var gibi saçma sapan savunmaları da oldu.
Her şey beyle başladı.Sonra açıklama falan bekledik. Not olarak yazayım şu anda ss aldığımda her şey "yesterday" olarak gözüktüğünden dün aldığım ssleri paylaşıyorum ki aradaki zaman farkını görün.Beklenen açıklama gelmiş 1 saat sonra.Makaleden sonra meclisteki tepki da beyle.
Gördüğünüz üzere RSP'lilerin dediği gibi "yargısız infaz" olayı yok. Kendileri bilerek isteyerek bir lazokratı mv yapmışlardı, şimdi de bilerek isteyerek bir dolandırıcının, hatta yukarıdaki makale linkinde geçen bir iddaaya göre bir 15 temmuz vatan haininin başvurusunu kabul etmişler. Bunu da savunmaya çalışıyorlar.

Ayrıca çok kıymetli avkatımız anayasa kitapçığını tam fırlatacakken gözüne bir şey takılmış ve paylaşmış.


Yani aslında CS'yi kabul eden kişinin hiçbir suçu yok. Ancak RSP içindeki bazı ergen gerizekalılar durumu bu noktaya getirmiş.


Son olarak aslında olması gereken diyalogu da burada paylaşıyorum.Eldridge Cleaver: Arkadaşlar ben bugün yanlış bir şey yaptım bilmeden, özür dilerim istifa ediyorum.

blacktoros: Olur mu öyle şey yoldaş, dur hele neler oldu bir anlat istersen. Yanlışlıkla olduysa izah ederiz.

IkkahGigi: ASALIM KESELİM BU NE DEMEK BİZ PARTİ DEĞİL MİYİZ BİZ DE MİLLETVEKİLİYİZ İSTEDİĞİNİ YAPMAKTA ÖZGÜRSÜN

blacktoros: