Valitsuse teadaanded.

Day 4,380, 00:53 Published in Estonia Estonia by Mixliarder

Tere,

Selles artiklis anname teile teada uudistest treeningsõdade, ressursside kontsessioonide, eRepi sündmuste ning toidu- ja relvahindade kohta, samuti veidi huvitavat statistikat.

1. Treeningsõdadest.
Oleme lahkunud Haifa District'ist (Iisrael) ja sulgesime treeningsõja (TW) seal väga kõrge determination'i tõttu. TW jätkamiseks on Iisrael rentinud regiooni Eestis, mistõttu saame seda koostööd oma hea alliansikaaslasega jätkata.

2. Toidu- ja relvakriis tabas eRepublikut.
Halloween'i ja eelseisva 12. aastapäeva tõttu on toidu- ja relvahinnad tõusnud hullumeelsele tasemele. 1. oktoobril oli toidu tooraine minimaalne hind 5 krooni, praegu on see umbes 14 krooni, seega hinnatõus peaaegu 3 korda.Sellel on oluline mõju toiduhindadele. Näiteks Q7 toit maksis enne 4 krooni ja nüüd üle 7 krooni, peaaegu 2-kordne tõus.Relvade osas on olukord veelgi keerulisem. 1. oktoobril oli relvatoorme (WRM) hind umbes 12 krooni, täna on see vahemikus 38-40 krooni !!!~ 1 kuuga tõusid märkimisväärselt ka relvade Q7 hinnad. 1. oktoobril oli miinimumhind 84 krooni, täna on see 132 krooni.Huvitav fakt: selline WRM-i hinna tõus ei avaldanud Q1-Q6 relvade hindadele peaaegu mingit mõju. Põhjus on selles, et enamik eRepi mängijatest toodab ja kasutab ainult kõige tugevamaid relvi (Q7).

See on väga huvitav olukord, mida kodanikud saavad kasutada oma huvides. Mõned näited :
- Ostke odavat toitu välismaalt ja müüge seda eEestis kasumlikult. Aga olge ettevaatlikud – kui toidu hind erineb eEesti ja maailmaturu vahel palju, on oodata madalat ostuhuvi. On arusaadav, et kõik tahaksid osta kõige odavamaid tooteid, seega nad võivad minna ise neid välismaalt ostma.
- Koguge nii palju kroone kui võimalik! Kasutage neid Mustal Reedel, et osta soodushinnaga Q4 WRM / FRM või muid ettevõtteid, et siis nii palju kui võimalik toota ja kõrgete hindadega väga kasumlikult müüa.

Kui teil on toitu või relvi puudu, siis ärge kõhelge abi küsimast.


3. Olge valmis eRepubliku aastapäevaks!
Halloween on möödas, kuid eRepi sündmused pole veel lõppenud! Järgmisel nädalal on eRepubliku 12. aastapäev. On oodata kõrget energia taastumist, sadu tasuta pomme, rakette, maju, tanki- ja õhunahku jne. Näiteks võite vaadata seda, mida me eelmisel aastal saime, nüüd tuleb kindlasti midagi sarnast:
https://www.erepublik.com/et/article/erepublik-111-2684596/1/20

Kui näen selle kohta mingit uut infot, informeerin teid sellest kohe.

4. Puuviljade ressursi rent Saksamaalt.
Eesti on heas positsioonis, sest meil on Põhja-Eestis juba kala, veise ja hirve (kõige haruldasem!) boonus, mis annab kõigile Põhja-Eestis asuvatele toidutootjatele ~172% tootlikkuse.
Uusi ressursse on keeruline leida. eEesti valitsus on aga eSaksamaaga loonud head suhted, mistõttu jätkame puuviljade ressursi rentimist neilt. Vastavad otsused on nii eSaksamaa parlamendis kui eEesti Riigikogus juba vastu võetud.
Tänu rendile on meil tootlikkus kokku 187%, mis asetab meid kogu maailmas TOP 18 toiduainete tootjaks! 🙂Parimate soovidega,
eEesti President Mixliarder ja valitsus