Психологічний портрет еукраїнця (Результати)

Day 4,379, 02:47 Published in Ukraine Ukraine by Horytsvit


Ну що ж закінчилось опитування на визначення психологічного портрету еукраїнця і можна підбити підсумки та проаналізувати результати.

Для початку хочу подякувати всім хто відгукнувся і не полінувався пройти тест та надіслати мені результат. Думаю вам самим було цікаво дізнатися більше про свій тип особистості.

Також хочу зауважити, що насправді там поганих чи хороших типів немає. Нас багато, ми різні і це дуже добре. 16 типів це дуже умовно, їх може бути і тисяча, і мільйон, та насправді навряд чи ви знайдете в світі хоча б дві абсолютно однакові людини. Адже навіть близнюки багато чим відрізняються один від одного.

Ну але менше слів, перейдемо до суті.

Участь в опитуванні взяли 32 гравці (дехто написав в коментарях результат не пройшовши форму - я вирішив їх також врахувати).

Результати виведено окремо по типах, та ролях (або ще можна назвати їх групами типів). Окремою колонкою для порівняння ідуть результати по Україні, які взято з сайту (там всього тест пройшли понад 23 тисячі українців). Також виведено результати по партіях. Спочатку думав вивести ще й по МЮ, але їх там щось занадто багато, я вирішив, що це буде зайвим.

Тепер перейдемо до аналізу результатів.

Спочатку подивимось, що в нас вийшло по ролях (групах):


Як бачимо серед 32 опитаних у нас 16 Аналітиків. Тобто половина опитаних! А аналітиків серед всіх українців в РЖ тільки 29%.

Зате у грі суттєво менше дипломатів 19% проти 31%. По інших двох групах більш-менш зійшлось.

Не знаю, які у вас результати вийшли у шкалі розум (бо я вас це не питав), але зважаючи на велику кількість аналітиків можна зробити висновок, що більшість схильні до інтровертів. Зрештою, це очевидно і без тесту - в основному наша гра це переписка і читання, якраз те, що більше полюбляють інтроверти. На відміну від екстравертів, які більше люблять розмовляти і слухати.

Давайте глянемо на результати по типах:


25% архітекторів (проти 6% в РЖ)
16% логіків (проти 10% )
На сайті ці два типи називають найрідкіснішими. Наводиться інформація, що архітекторів всього 2%, а логіків тільки 3% в світі. Хоча як бачимо в Україні обох типів досить багато. А в нас у грі вони просто зашкалюють.

Подивимось ще трохи на інформацію по всій Україні, яку надає сайт https://www.16personalities.com (кому цікаво, така статистика є тільки на англомовній версії).


Нижче порівняння по Ролях, між Україною, цілим світом, Європою та Спошученими Штатами:


Решту статистики ви можете подивитись самостійно на сайті. З того, що я зауважив, цікавим наприклад є те, що Україна входить до десятки країн з найменшою кількістю "Дипломатів":
Ну що ж, хоча опитування і не вийшло повністю репрезентативним (для цього потрібно було щоб більше людей в ньому взяло участь), але все ж деякі висновки можна зробити.

Згідно результатів у цю гру грають люди з високими аналітичними здібностями, інтелектуали. Характеристики кожного типу ви можете прочитати самі, але мені особисто сподобалась ось ця фраза у описі до найпопулярнішого у нас типу особистості: "Наприклад, Архітектори найбільш мрійливі ідеалісти та найлютіші циніки одночасно". Думаю нею можна описати не тільки Архітекторів, а більшість гравців нашого співтовариства. Зрештою - чому б нам справді не бути такими?..

Насправді, звісно ж багато гравців не пройшли тест, і цілком можливо серед них є Протагоністи, Консули, Авантюристи, Підприємці, Шоумени. Цього ми не дізнаємось, але ті хто не проходив тест можуть пройти його коли завгодно і самі для себе дізнатись чи не належать вони до перелічених типів.

Для себе відповідь на питання, яке ставив на початку опитування я отримав. Очевидно, що ми всі нормальні в загальному значенні цього слова 🙂 На мою думку наша унікальність в тому, що колись нам пощастило (а може не пощастило 🙂 ) натрапити в мережі на цю гру, а далі кожен хто зміг знайшов у ній щось своє. І той хто це знайшов залишається тут надовго. Насправді ця гра не така вже й погана як ми звикли говорити, головне не сприймати її занадто серйозно і пам'ятати, що реальне життя існує і воно значно важливіше. 😉


P.S. На правах реклами:

Партія 14 Division запрошує всіх охочих вступати до наших лав.
Гарантуємо дружню підтримку у всіх напрямках гри.