Ігорь всплив і викинув мило

Day 4,377, 08:39 Published in Ukraine Ukraine by Aulinde

Вирішив доєднатись до конкурсу, так як люблю комп'ютерні ігри, і потратив на них велику кількість часу і батьківських нервів 🙂.
Як я бачу з останніх статей, більшість тут - пк боярє.Але оскільки майже усі мої улюблені забавки були згадані - я опишу свій досвід за межами машинок по майнінгу.І готовий поспорити що всі колись були консолє холопами 🙂. Тому беріть свої наклейки, діставайте кепси і чухайте покемонів.

Частина 1. ТетрісТетріс чимось схожий на всесвіт. Я не знаю звідки і як він з'явився. Можливо з палатки на краківському або з магазину біля універмагу. Але це не важливо, бо на той час то була крутота неймовірна. Діти з тетрісами тримали торгашів батарейками на плаву (ніяких дюрасельок, забудьте).

Сама "консоль" включала в себе не тільки тетріс а і "гоночки" і іншші піксельні варіації. Але тетріс був головною фішкою і складання фігур у лінії затягувало на години. Правила гри тетрісу пояснювати не буду, думаю і так всі з ними знайомі 🙂

А ще були діти (напівбоги) з геймбоями.Це було чудо техніки і графіки, а глянути на нього у дворі збиралось більше людей ніж на Віктора Павліка в палаці культури. Самому мати такий девайс не повезло, дуже хотілось (а кому не хотілось).

Частина 2. ДендіПерші консолі прийшли на зміну дитячим тетрісам і тамагочє. Насправді мало хто мав денді, швидше його китайську копію.Тут є чого згадати. В комплекті йшов пістолет і гра duck hunt де треба було стріляти в гусок. Все було криве і китайське тому прицільність стрільби страждала і бомбило регулярно (гори в пеклі клятий пес).
Або катриджі 999 в 1 де були 999 версій маріо в різній кольоровій гаммі.
А продавцю катриджу в якого я купив культового Чіп і Дейла я до зара винний гривню (мужик, якщо ти ще живий, я пам'ятаю)Але був один катридж який збирав біля старого електрону всю компанію. І ми називали його убойний футбол в честь одноіменнтого фільму. Але тільки зараз я дізнався що гра називається Kunio kun no Nekketsu Soccer League NES. Офігенність геймплею і графонію можна переглянути тутСуть гри була проста - футбол без правил з спец прийомами і комбо. Але той хто знав секретні комбо автоматично опускав всіх інших і відсторонювався відгри. Удари рибкою, бананом, голубом - фантазія розробників не знала меж.
А мега удар патлатого був комбо-вомбо і з часом став заборонений і використовувався тільки коли ну сильно бомбило.
Одним словом прадід всіх кооперативів.

Частина 3. PlayStation 4Цей продукт вже відомий широкому загалу. Так сталось що після більше ніж десятиліття буття почотним пк боярином, я таки придбав собі консольку і офігів, наскільки все було зручно. Пк (зібраний власноруч між іншим) був продавний, стім бібліотека з сотнею ігор закинута, а батл нет акаунт тихо припадає пилом.

На PS4 можна описати купу ігор.
Але від стрільби в Last of Us та Uncharted 4 я іноді прокидаюсь в холодному поту (серйозно Naughty Dog бляха скільки можна).
Horizon zero dawn має чудовий відкрий світ і бойовку, але сторонні місії банальні і прокачка не балансна.
Spiderman це шикарне переміщення по місту і цікава кастомізація персонажа, але якось казуально. Bloodborn та Nioh ЗА складно.
Симулятор кур"єра я ще не мав можливості пограти, Тому поки королем для PS лишається одна гра.Come here, boy. Listen boy. Гру треба проходити на англійській, бо ця озвучка неймовірна. Бойова система цікава і різноманітна. Сюжет простий але затягуючий. Рольові елементи не перевантажують, гріндити на крафт цікаво. Кратос суворий. Побічні квести цікаві і підштовхують досіджувати світ. Як результат - платину (відкрити всі ачівки) отримати легше ніж в інших іграх.

Раджу ознайомитись з геймлеєм на основі файту з найскладнішим босом. (десь плаче один Балдур).І якщо хтось ще думаю про Ігора і мильцо - silence boy!