ЗадротСтайл або всі пишуть і я напишу

Day 4,376, 13:19 Published in Ukraine Ukraine by Perynuch

Отож опишу і я свій шлях задрота комп'ютерних ігор.


Перша забавка в яку я бавився до посиніння був старий добрий Quake 2.

То були часи, коли я ще не мав власного коника, тому часто доводилося бавитися на компі старшого брата, коли той був на навчанні чи ще десь
Але не в тому суть.
Чим власне мене захопила ця гра, так це набагато кращим графоном і сюжетом, аніж перша частина.
Нові види зброї, хоча сокири з Quake1 мені перший час дуже не вистачало, а бластер я зненавидів з перших хвилин гри , також менш тупі АІ-суперники і цікавіші квести.
А потім настала епоха Quake 3 Arena, але то вже інша історія 😉

Друга гра, на яку мене підсадив той ж старший брат (привіт Сашко), то RPG-бродилка Diablo, більшість з гравців, частіше всього знайомились і задротили Diablo II, але мова йде саме про першу частину.
Доволі примітивна графіка та анімація, і в той же час атмосферна музика, несподівані пастки на рівнях і відсутність лінії здоров'я (HP), по якій у другій частині можна було знати скільки ж залишилося довбати клятого монстра, доки тварюка не сконає, мене приваблювала більше, аніж друга частина.

Спайс. Спайс продовжує життя, спайс розширює свідомість. Немає у Всесвіті ціннішої речі за спайс.

Як ви, напевне, здогадалися, третя гра пов'язана із всесвітом Дюни від метра наукової фантастики Френка Герберта.
Класична стратегія RTS, можливо нічим не примітна на фоні більш популярних C&C, чи Age of Empires, але сам шарм Дюни, протистояння фракцій Атрідів, Харконенів та Ордосів, а також допоміжні фракції, як дім Ікс і їх непримиримі вороги Бене Тлейлакс, горді та свободолюбиві Фримени і їх антагоністи вірні імператору легіони Сардаукарів, таємничі космічні Гільдієри, та інші малі Доми галактичного сенату Лансрааду. І спайс! Спайс! СПАЙС!!!!
Щось в цьому є, погодьтеся 😉

На цьому завершую свою сповідь задрота.
P.S. Сильно не кидайтесь какахами, я більше так не буду

Для шаутів: ЗадротСтайл або всі пишуть і я напишу