Держпрограми. Додаткові кредити. Інше

Day 4,376, 11:57 Published in Ukraine Hungary by Bank Of Ukraine


Слава Україні, шановні друзі 🙂

Одразу до головного в фінансах: збирайте голд на івенти до дня ерепки.

По програмах:

1. Фінансовий звіт за поточний місяць міститься тут.

2. Відновлюється програма будиночків. Умови старі: ви активовуєте 3 будиночки, отримуєте 10000 сс. Стартує з цього тижня, заповнюєм форму тут.

3. Відновлюється програма рангів. На відміну від програми будиночків, ранги які ви отримали під час "замороження" програми також виплачуються. Умови старі:
- для танкових боїв: від Titan і вище, компенсація за кожне підвищення - 100 000сс
- для авіабоїв: від від Flight Lieutenant до Squadron Leader*****, номер рангу * 500сс;
- для авіабоїв: від Chief Master Sergeant до Air Vice Marshal - номер рангу * 1000 сс.
Заповнюємо форму тут.

4. Програма компенсації розгону епіків. На цей тиждень виділяється 100к сс. Епік розганяли: Найс 50к, Хом'як 25к, Батяр 25к.
Закликаю усім кому це потрібно набивати очки престижу щовівторка після 10:00 у епіках.

5. Програма додаткових кредитів. До мене звертались люди які б хотіли отримати кредит, але з тих чи інших причин не заповнили форму Губки. Тому якщо хтось ще хоче кредит то заповнюйте форму.
Слід мати поручителів. Максимальна сума кредиту 400к сс. У залежності від вашої активності, прокачаності акку, корисності державі, цілей кредиту - сума може бути зменшена Мінфіном.
Умови повернення ті ж - 5 місяців по 1/5 суми кредиту.
Поручителями автоматично є МЮ та партія. Можна когось з відомих гравців.

6. Програма заготівлі хліба та зброї до ЧП. Уже почала працювати, дякую Пузу і Принцу що першими відгукнулись надати свій склад для державного хліба.Виплати по вищеперечислених програмах будуть затримуватись з тої причини що виводяться гроші повільно, а виводити попередники їх почали запізно. Якщо вам треба гроші вже - пишіть мені(Mike Dreams) в приватні повідомлення в грі чи дискорді, я буду видавати вам оперативно поза чергою в межах доби. Потрібно буде сказати скільки у вас СС і на що ви хочете потратити що вам невистачає.

Якщо кому з активних гравців не вистачає грошей купляти 10 золота щодня - теж пишіть мені(Mike Dreams) в приватні повідомлення, будемо оперативно це вирішувати.Поки головна рекомендація гравцям одна - накопичувати золото.
Міняйте СС на золото кожен день, якщо маєте змогу.
Більше часу уділяйте медалькам.
Піднімайте успішні РВ по світу(за це дають 5 золота). Дізнатись про те де можна підняти успішне РВ ви можете на сайті ерепбоксу або запитавши бота в діскорді ФОА-Соколу, виглядає це отак:

Якщо маєте вільне місце на складі - закуповуйтесь хлібом, ціни під час івенту сильно підвищаться. Чи вам пригодиться, чи перепродати дорого зможете.

Ваш Міністр Фінансів Mike Dreams.
Слава Україні!