Раз пішла така тема...

Day 4,375, 15:22 Published in Ukraine Switzerland by GreenYellowBoy

Якщо згадувати свій геймерський досвід то не вистачить кількасот сторінок.
Тому писатиму лаконічно коротко і доступно про свої повдиги і досягнення в іграх.

Легенда від завірюхи(Blizzard) Warcraft2 він же Варік2. Він же воєвать-мастєріть 2

тільки не 3 частина, а саме 2.
Ось ця.


Це був далекий 1999 рік, я вперше побачив славетного пісюка2 пеньочка, якого батя привіз з Німеччини. І на ньому було встановлено варік і дум 2.
Саме з них розпочалось моє знайомство з геймінгом.

Перше, що памятаю
Накой мені те обученіє, я сам все розберу. Перша катка за людей я швидко получаю люлєй від орди, бо не можу построїти армію, накой мені ваші ферми я побудую 100500 казарм і всіх розваля, получив люлєй закрив цю унилу ігруху.

Запустив ДУМ і пішов робити піу-піу.

Але через певний час ДУМ2 мені набрид, і прийшла спроба номер 2 до варіка.
Я пройшов навчання у грі і по трохи почав розбиратись, що по чому. Почав проходити кампанію і поступово фанатіти від цеї ігрухи.

Після уроків в мене збиралось 100500 друзів і всі втикали, як ми гамаємо в варік або дум один на миші, а інший на кнопках 🙂.


Так поступово, гамав я в варік постійно, цілодобово, получав люлєй.
Батя забирив кабель на живлення пк, мамка забирала мишку 🙂 і я звичайно гратися не міг на компі 🙂


Поступово я навчився працювати з клавою, і після чергового забирання мишки, був пошкоджений кабель мишки, і вона починала працювати глючно і я для того, щоб було лекше гамати варік почав вчити клавіші в ігрусі.
Завдяки чому я зміг вперше пройти кампанію хуманів.
І для мене з'явилась нова ціль пройти орків, які мене страшно комарили. Це досягнення поступово теж підкорилось. Я продовжував гамати в варік сотні годин, аж до 2003 поки мені не купили за хороші оцінки у 6 класі нового ПК.
Варік на завжди сформував мій геймерський світогляд, саме завдяки ньому я познайомився і з 3 варіком, потім був старкрафт, цивілізація сіда меєра номер 3, генерал, ред алєрт, пізніше інші РТС ігри. Але саме 2 варік був тою грою, яка на завжди привила в мене любов майже до мертвих нині стратегій.


2003 рік у мене нова потужніша залізяка, на якій жорсткий диск на цілих 16 гіг, 128 озу, 98 вінда. І там є пару надцять нових ігор, які я раніше не грав.
Але там не ще не було тої котра забрала в мене тисячі РЛ годин.
Вона до мене потрапила таким популярним способом - береш ЖД і пиздуєш по друзях може у когось є щось круте, часом траплялись стрілялки, гонки, але вони мене не дуже перли, і от одного разу я натрапив на унилу гру, яка мені не дуже сподобалась, але оскільки вибору на той час не було дуже багато, я скопіював її собі. І так вона в мене валялась десь до літа 2004, поки я не натрапив на неї випадкого це була ось ця легендарна тітка.Перші емоції від цієї гри були не дуже. Запустив гру получив люлєй від щура чи то від краба. Закрив. І так разів 5 через відсутність чогось більше цікавого.
І от поступово, я догнав, що таке Морра...

Я хз розповідать, щось про легендарність моровінда, це взагалі дурне. Рівних цій грі нема і не буде, і да да да Скайрім це круто, але не те.
Хз краще за мене про морровінд розкаже ось цей чувачок.


Просто додам від себе коротко.
1. Інтернетом, ще тоді не пахло, я з ним тільки у 2005 познайомився, а знайти проходження тієї чи іншої ігрухи було не реально, тільки ручками намацувати крок за кроком.
2. Пройшовши мейн квест, я відчував таке блаженство, неначе я 3 тьолок чпокнув
3. З тих пір, я під кожну нову частину Древніх Сувоїв, я оновлював свою залізяку. І в кожній з них я проводив сотні годин, але морра це морра.


І от я довго думав, яку 3 гру вибрати. Не можна не згадати легендарні Сталкера, NFS чи ГТА.

Але саме десь в 2006 в мене з'явився інтернет, швидкість якого дозволяла скачати 2 пісні з мережі за ніч. Але зжерти 8 годин нічного трафіку, який був дешевший. На скільки пам'ятаю тоді інтернет купувався карточками на 20 годин.

І десь в кінці 2006 чи то на початку 2007 року дружбан приніс мені вже на той час на ДВД диску, мега супер пупер ігруху, як розрекламував він, якого мій комп не читав, бо в мене був лише СД-РВ привід.

Ми пішли до нього з моїм ЖД і скинули цю ігруху. І це була одна з моїх перши спроб грати гру не з кимось за одним компом, а двом людям з різних компів разом.(КС я майже ніколи не грав)


Це була Легендарна Лінєйка Інтерлюд з піратським серваком Лінейдж2 Меганет Маріауполь(кажись)
Сервак був убогий, але скачати версію під інший сервак змоги, ще тоді у мене не було.

І ми лишились з корішом там грати з часом розбирались в механіці і в соціології цеї гри.
Поступово створив 100500 мультів, і в кінці кінців я вибрав для себе профу танка, оскільки я фапав на ельфів, ще з морри, але не на темних, на світлих.
Я створив собі танка, якого вже я поступово одягав, качав, і аж поки ми з корішом не потрапили у клан.

Назву клану не можу згадати кажись Сіріус. І там поступово почали набирати обертів, одягати крутий шмот, фармити адену, бігати в кати. Коли дофармились до 3 профи 100500 годин вбив на отримання професії, бо тоді усі профи отримувалися ручками. І тоді почався епік.
Ось так приблизно виглядала моя деревяна машина для постійного отримування по мордам від луків і магів

У коріша був сорк(бойовий маг), в мене танк так ми разом потрапили у пак магів де є завжди торгував фейсом і сейвив цих скляних дамагерів.
Після цього був ІК шмот (топова одежа для танка). Потім почав точити його і надавати крутіших властивостей (сотні поламаних частин того сету поки він на Х6 буде заточаний, а тоді точіння скілів) ітд.
Коріш мій покинув бо його забрали в армію, а я час від часу гамав на його акаунту.

Поступово наш клан доріс до того, що ми могли тягатись з топовим кланом того сервака - Десперіанцями. Вони тоді розісрались зі своїм, альянсами і колишній союзник немезид, яких називали фармерами олімпу, про який я ще тільки починав дізнаватись в той час.

І от Немезида почала нас тягати за собою на топові РБ(рейд боси), ось така хрінь творилась перед походом на РБ.

І це мясо приблизно 7-10 пачок по 9 людей наших проти 7-10 пачок їх.

Постійні дзвінки КЛ. В 3-23 ночі типу НАГІБАТОР777 курва мама, прокидайся, а то 20 хвилин до баюма чи тараса, а ти курва спиш. А всі інші танки не можуть бути присутні.

І ви о 4-00 ранку шуруєте в рейд на топового РБ. І фармите епік шмотки.
Потім був нобл і олімп, і в кінці-кінців. Ми загнобили наших топових варів, вони усім кланом ливнули на інший сервак, і грати стало не дуже цікаво. І через певний час, я закинув її, але поки усе це писав поставив грузити клієнта на лінєйку зайти і побігати по тому світу, чисто заради ось цього


На цьому дякую за увагу.

P.S. Сорі за помилки очі зліпаються, на годиннику 1-20, а я ностальгую за лінєйкою. Завтра відкоректую