[CP] Sostojęs Serbijos "traukinukas" ir albanų antskrydis

Day 4,375, 06:13 Published in Lithuania Lithuania by Magnus Dux

Sveiki,


Kadangi albanai gan netikėtai nubalsavo už antskrydį prieš Lietuvą, trumpai apie tai, kas vyko balkanuose paskutiniu metu.

Mes su sąjungininkais Serbijos, Bulgarijos ir Rumunijos teritorijose bandėme suorganizuoti du "traukinukus", t. y., tokias sekas, kai mes puolame vienus, mus puola kiti, anuos - dar treti ir taip ratu. Traukinuko privalumas yra tas, kad tol, kol jis juda, reikia turėti sieną bent su trimis regionais, norint užpulti vieną iš valstybių - antraip tol, kol vyks balsavimas, norimas "vagonas" nuvažiuos ir sienos neliks.

Deja, išjudinti iš mirties taško jį buvo labai jau sudėtinga. Pirmiausia reikėjo sinchronizuoti atakų iniciatyvas. Tam trukdė ir keliami sukilimai, ir priešai - pvz., kroatai nusitaikė į italus bei užėmę pusės traukinuko pasienio regionus tai sugebėjo įvykdyti. Iš kitos pusės - mūsų pačių prioritetas buvo išsaugoti silpnesnes, vos po vieną-kitą regioną turinčias valstybes (kaip kad Portugalija, Kolumbija ar Iranas), kurių gimtieji regionai yra okupuoti.

Po to lyg ir atsirado viltis, traukinukas po truputį pradėjo judėti. Bet, mano manymu, aljansas padarė gan nemažą klaidą (gal pernelyg pasitikėdamas pačia traukinuko koncepcija) ir, užkariavęs vieną iš Juodkalnijos regionų, jį įtraukė į traukinuko maršrutą. Iškart po to sekė netgi keli karų paskelbimai prieš to traukinuko valstybes. Dar viena didelę klaidą padarė portugalai, nesugebėję netgi 12h paleisti atakos, ko pasekoje priešai gavo laiko priimti įstatymus bei atlikti puolimus.

Dėl to dėmesio susilaukėme ir mes. Turkai karą skelbė dėl mūsų bandymo padėti bulgarams (kurie, deja, apsiskaičiavo, tad galiausiai nebuvo skirtumo, anstkrydį (beje, jį apmokėjo patys bulgarai) mes laimėsime, ar nebe). Kipras, turėdamas sieną su mumis Vengrijos regionuose, paskelbė NE. Vieni vargu ar būtų galėję mus įveikti, dėl to prisiprašė ir albanų AS. Jei būtume išlaikę regionus Serbijoje, turbūt būtų bandę leistis ten. Dabar jau iš esmės telieka vien Lietuvos regionai. Ir jie vieni likę prieš mus. Nekart esame juos nugalėję, tikiu, jog nugalėsime ir dar kartą.

O kolkas, belaukdami atakos pradžios, prižiūrėkime, kad laimėtume treniruočių karuose ten, kur turime laimėti bei išvengtume galimų komplikacijų, kai kovos bus nukreiptos prieš agresosius.


Pagarbiai,
MD