Air Commodore Salımı

Day 4,373, 12:16 Published in Turkey Turkey by Turk Star

Merhaba dostlar,

Yakın bir zaman önce Air Commodore rankına ulaşmış bulunmaktayım.

Kimi zaman PC başında, kimi zaman elinde telefonla geçen dakikaların, saatlerin; her ay cepten çıkan mangırların, -ki ülkemizin kıskanılacak seviyedeki ekonomik performansı sayesinde ecnebilerin bir paket sigara parasına aldığı paketlere katmer katmer ödeme yapıyoruz-, reel hayattan yapılan birçok fedakarlığın ürünüdür bu rank.

Velhasıl kelam Air Commodore deyip geçmeyelim xd

Hal böyle olunca rankımızın zekatını verelim ki bereketini görelim öyle değil mi 🙂 (Bereketini görüp göremeyeceğim konusundan pek emin değilim 🙁)


Neyse, sadete gelecek olursak; bu makalenin altına yorum yapan ilk 10 kişiye 2000 cc, sonraki 10 kişiye 1000 cc, sonraki 30 kişiye 500 cc salım yapacağım. İlk 50'nin dışında kalanlara ise 31 adet q1 food gönderilecektir.

İyi güzel AC olduk olmasına ama, buraya kadarmış. Reel hayatta artan iş yoğunluğum nedeniyle, oyuna yeteri kadar vakit ayıramaz, cepheleri takip edemez oldum. Bu nedenle hali hazırdaki 9k'ya yakın goldum ile indirimde şirketlere yatırım yaparak uçağımı hangara kaldıracağım, aktif savaş hayatımı sonlandıracağım ve üretime yöneleceğim. AC olmuş bir hesaba bu yapılır mı ulan diye isyan edebilirsiniz, ben de isyan ediyorum ama yapacak bir şey yok amk!

Gıdılarınızdan öpdüm...