Kopīgā uzsišana - trenniņš

Day 4,373, 05:19 Published in Latvia Latvia by MrAniman2
Labs vakars visiem.

Nesen radās ideja uzrīkot nelielu pasākumu spēlētāju satuvināšanai, Latvijas karoga atrādīšanai citu valstu kaujās un, tā teikt, spēlētāju rūdīšanai pasekot mazliet vairāk līdzi kauju norādēm. Organizatoriskie jautājumi sākumā (ir plānoti vairāki šādi minipasākumi) mazliet var pieklibot, taču ar laiku un jūsu ieteikumiem visu pacentīšos pilnveidot, protams, ja atzīsiet šo ideju par vērtīgu un dzīvotspējīgu.


Noteikumi sekojoši.

- eLV feedu sadaļā tiks publiskots sauklis "Kopīgā uzsišana - trenniņš" ("Tautas uzsišana" var kādam izklausīties divdomīgi 😃 ) ar linku uz kauju un informāciju par raundu kurā jāsit.

- Kauja tiks izvēlēta pa lielam pēc nejaušības principa. Viss notiks visticamāk vakarpusē, kad vairāk cilvēku būs beiguši dienas gaitas.

- Atlīdzība katram kurš piedalīsies 2500 cc. Lai saņemtu atlīdzību būs jāuzsit vismaz 5000 dmg (gaisa raundā)

Šis pasākums tiks finansēts no maniem personīgajiem līdzekļiem (galvenokārt pārdodot ieročus, kurus noteikti neesmu laimējis nodarbojoties ar azartspēlēm noteiktas militārās vienības kanālos 🙂 ) tādēļ lūgums necelt augšā botus vai kā citādi censties ļaunprātīgi izmantot šo pasākumu.