Erepublike Geri Dönmem ve Gazetenin Amacı

Day 4,370, 09:40 Published in Turkey Republic of China (Taiwan) by azzyldrm

Selam arkadaşlar ben simülasyon, strateji ve savaş oyunlarını seven, ancak evinde sağlam interneti olmadığı için sadece tarayıcı tabanlı oyunları oynayabilen bir kardeşinizim. Evet öğrenciyim ondan bu zor şartlarda yaşıyorum 🙂 (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Makine Mühendisliği öğrencisiyim.)

Eskiden yani tam olarak 28 Eylül 2013 de bu hesabı oluşturmuşum, o zamanları pek hatırlamıyorum ama severek oynuyordum ama bir noktada sıkılmış olmalıyım ki oyunu bırakmışım.

Evet şimdi bu oyuna benzer bir oyunu sırf reklamları karşıma çıktığı için tekrar oynamaya karar verdim ve ordaki eski hesabımı açtım, o oyunla birlikte aklıma burası da geldi ve işte karşınızdayım, bendeniz Aziz Yıldırım.

Bu gazeteyi biraz muhabbet etmek için birazda kendi günlüğüm yada gelişimimi not aldığım ve paylaştığım bir mecra olarak kullanacağım.

Şimdi o zamanlar ne kasmışım bir bakalım, ve gelişimi takip etmek amacıyla günüde yazıp statları ve mal varlığımı paylaşıyorum.

Gün 4,370 7 Kasım

3 Tahıl Tarlası ve 1 adet 1 level Gıda Fabrikası, 500lik depo kapasitesi.

3 levellik ağırlık odası ve 1,279.40 Güç

18.8 Gold ve 5,293 TRY

Onun dışında depoda pek birşey yok onları yazmıyorum.
---- ---- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
İlk olarak bir şirket kurdum ege böglesin de fakat sanırsam bu şirketi taşımam gerekecek nasıl yapabileceğim hakkımda fikrim olmasada bir yolunu bulucaz artık, ve günlük antrenmanlarıma devam edicem. Ufak yardımlar yapan bir birlik buldum Swiss Guard diye şuanlık orada günlük görevleri yapıp takviye almaya çalışıcam kendilerinden.

Evet bugünlük bu kadar arkadaşlar gelişmeler oldukça gazetemden sizlerle paylaşacağım, gazete hakkında olumlu olumsuz fikirlerinizi paylaşmakta özgürsünüz ayrıca 100 arkadaş ekleme görevim var ve yalnızca 9 arkadaşım var o sebeple beni arkadaş olarak eklerseniz bana yardım etmiş olursunuz, şimdiden teşekkür ediyor hepinize iyi oyunlar ve iyi günler diliyorum, sağlıcakla kalın.