Poliitilised sõjamängud eEestis

Day 4,368, 03:33 Published in Estonia Estonia by The Real Piip

Tere, hea lugeja!

Viimastel päevadel on koalitsioon alustanud opositsiooni vastu turmtuld, igal pool, kus vähegi võimalik. Ka õrnema soo esindajate vastu.

Kahepalgeline Mixliarder alustas opositsiooni kritiseerimist momendil kui hea kodanik OliverMasin kommenteeris neljakäpalise Mixliarderi artiklit, mille sisu oli muidugi mõne madalalaubalise e-eestlase poolt ära tõlgitud, sest ise ta ju meie kallist riigikeelt ei valda.

Võtame viimaste päevade sündmused üksipulgi läbi.

Selles kommentaariumis süüdistab valgehambaline Mixliarder kodanik OliverMasinat multide omamises, aga nagu teada on, siis on plastikkaarti omav Mixliarder kõigil suud-kõhud täis söötnud ning enamus käivad tema taktikepi järgi.

Varjumängud Eesti poliitikas

Kui erepiga liitusin, siis paistis Uus-Eesti olevat partei moodi, kes tahab eEesti maastikul muutusi, kes tahab poolakate ning nende sülekoerte ikke alt välja saada. Eks me kõik õpime ning õpin ka mina, herr Kronor võttis eile väga tulise vastasseisu opositsiooni vastu ning hakkas samuti Mixliarderi udara otsast piima jooma nagu teeb seda Albertti.Herr Kronor oli kodanik, kes kardinate taga toetas mind nii relvade, toidu kui ka rahaga, et ma artikleid Mixliarderi ning tema vasikate vastu toodaks, sest ka temal oli kõrini sellest, mis eEestis toimus. Samas, eile otsustas kollaste hammastega kronor teisele poole üle hüpata ning Mixliarderi kaissu ronida. Puhas eestluse reetmine.

Albertti närvivapustuse viimane faas

Kodanik Albertti oli lausa nii aktiivne, et jõudis oma vanas eas vastata kolmele artiklile korraga, mis ilmselgelt tema jaoks on liialt palju, kuna taandarenenud aju võtab rohkem aega kui tavaliselt, et vastuseid välja manada kui muidu. Mis juhtus? Vanamees ning kepiga käiv Albertti sai kergelt öeldes närvivapustuse kuna ilmselgelt ei mõelnud herr oma vastuseid läbi ning lahmis tühja. Kasutades oma vene sõpradelt saadud väljendeid (ilmselt Nõukogude armee mees ning teda seal niimoodi kutsuti) nagu lohh, suunas Albertti mahlased tervitused kaaskodanik Virvu suunal, millest armas kaasmaalane muidugi väga välja ei teinud, kuna Albertti näol on tegemist seniilse vanamehega.

Võta näpust, hea kaasmaalane, kas sellist E-Eestit sa tahtsidki, kus kui keegi oma arvamust avaldab, materdatakse kohe maatasa ning kellelgi peale udaragängi sõnaõigust ei ole?

Jääme ootama ja vaatama, millega pruunisilmne Albertti välja tuleb! Las pasarahe algab!