Пояснення ситуації з видачею кредитів

Day 4,363, 06:39 Published in Ukraine Ukraine by Mike Dreams


Як відомо, у нашій країні розгорівся скандал щодо послідовності видачі кредитів. Недавно вийшла стаття пана Амброзіна, де він звинувачує нас та МінФіна.
У нас нема жодних претензій до нього, як свідчать ця та попередні його статті він ще погано розбирається в грі. Тому мені б хотілось прояснити ситуацію як її бачить наша партія, та прокоментувати закиди.

-гравці Emerald Prince та vad27 на ринку компаній мають пропозиції продажу зброярень 7 рівня.

Це не продаж заводів
, а спроба заробити. Дані гравці планують тільки збільшувати кількість заводів, а не зменшувати.
На чорну п'ятницю будуть знижки і завод коштуватиме приблизно 700 золота. Якщо продати його зараз за 1100, а потім поставити за 700, то можна заробити 400 золота на 1 заводі.

-Сподіваюся знайдеться дурень, який купить у вас ті заводи, коли в BF можна їх дешевше апнути.

Шанс малий, але що втратиш виставивши їх на продаж? Нічого. Себто якщо є безплатна можливість отримати невеликий шанс підняти 400 золота, то чому ні?

-гравцям яким ті 400к просто копійками будуть.Замість того щоб видати гравцям які їх дійсно потребують для економічного зростання в цій грі.

400к не буде копійками. І об'єктивна реальність така що топові акки:
- внесуть непомірно більше для України у разі війни;
- навряд перестануть служити Україні. Себто умовний пан Амброзін може закинути гру через кілька місяців і тоді його акк помре і усе що він накачав на кредити перестане приносити будь-яку користь Україні. Топовий акк просто так ніхто не кине, а навіть якщо Емеральд Принц захоче кинути гру, то він практично гарантовано продасть акк іншому українцю(іноземців наші акки не дуже цікавлять із-за леги) і те що нарозбудовано на аці продовжить служити Україні.

Це я не до того що давати кредит Амброзіну не треба, це я до того що топові акки теж мають право на кредит і цей кредит корисний для держави.

-Також у звіті МінФіну йдеться мова про відмову гравцю Alien_ware,

Наскільки я розумію, то програму МінФін робив під розбудову заводів. У програмі є й про скріни "Результат оновлення холдингу або купівлі іншого акційного товару потрібно підтверджувати скріншотами в день ЧП."

Нажаль не всі уважно читають умови програми. Гравець Alien_ware явно взяв кредит не на те на що запланував їх давати МінФін, тому йому було відмовлено.

Тут треба чітко обговорити чи кредити тільки на підприємства та енергоцентри, як задумав і написав Мінфін, чи й на інші речі. Те що Alien_ware планує порушити ті умови які вказав Мінфін і не розбудовувати заводи - очевидно, тоді як Емеральд Принц чи Вад ці умови порушувати не збираються і будуть розбудовувати заводи.

Хоча ми вважаєм що умови програми могли б бути кращими і заводи не єдине на що варто давати кредити, гравці ФОА та Соколу будуть виконувати умови державної програми. Умови обирали не ми, а влада, яка представляє не наш табір, а табір панів Амброзіна, Алієна і т.д.

-Адже 400 тис гривень, не можливо повністю перевести у золото, за такий короткий термін до «Чорної п’ятниці».

Для великої кількості гравців це можливо.
Хороші гравці давно збирають голд до Чорної П'ятниці і отримавши кредит вони можуть направити СС на свої сс-витрати й продовжувати накопичувати золото. Тоді як без кредиту у них невистачало б СС і вони були б вимушені продавати частину золота яке вони фармлять на медальках.

-Як ми бачимо в першу п’ятірку потрапили партійці «Freedom of Action» які є членами військового загону «SoKill»

Послідовність справді могла б бути кращою. Ми ніяк не просили давати нам першим, ну і сам МінФін якби не з нашого політичного табору, а з політичного табору Амброзіна та інших його критиків.

Водночас в діях МінФіну є певна логіка. Ймовірні причини:
1. Будь-який хороший МінФін не може видавати гроші просто по заявках. А пан MortuusSpongia є хорошим мінфіном. Обов'язково слід перевірити поручителів, отримати від них підтвердження і т.д. і лише потім видавати кредит.
Ми в ФОА/Соколі оперативно відповіли Мінфіну й підписалися за наших партійців. У інших таборах ймовірно було не все так швидко й просто...
Себто в реальній очереді готовій на отримання кредиту наші партійці ймовірно були першими.

2. Партія/МЮ пана Амброзіна відповідала довго та виявилась не готовою підписатись під його кредитом у повному обсязі:


Тому коли представник партії-МЮ Амброзіна Височан говорить "Мейдочка, такий же нуб як Амброзін. Але одному можна сс, іншому ні.", то ситуація тут таки різна. Різниця в тому що керівництво НГ/УСС, до якого входить Височан, не готове підписатись під кредит свого "нуба", а ми під своїм "нубом" підписались. Якби пан Амброзін був в нашій партії, ми б і під ним підписались.

3. Наше МЮ та партія найсильніші та найбільші в Україні.МінФіна виразився так:


Загалом ми вважаємо що не треба було аж так давати нам першим і слід було давати по черзі представникам різних таборів. Хоча в діях МінФіну є логіка, типу хто більше всього вливає за Україну, той і від України отримує першим, якось так.

4. Під час попередньої каденції Пропета-Кроноса наші партійці отримували по програмах самі останні. При чому якщо зараз на видачу в різний час є об'єктивні причини, суми великі і не можна вивести все зразу, то тоді суми були в разища менші, легко можна було роздати усім одразу. То був приклад реальної заангажованості та непрофесіоналізму. Можливо це додало щось до рішення МінФіну дати тепер нам першим.

Тут ми підбираємось до головного питання. А чому не можна було просто видати усім одночасно? І не зараз, коли вже івент на носі, а заздалегіть?

Тут партія ФОА абсолютна солідарна з критикою пана Амброзіна та інших. Насправді, кредити слід було давати одночасно і заздалегіть. Щоб пан Амброзін встиг наміняти золота і т.д.

Проте це не є претензія до МінФіна MortuusSpongia. Це не є претензія до в.о. президента Бандери чи прем'єра Фокса. Вони не можуть вивести з казни усі гроші одразу. Вони роблять що можуть в їхніх силах та ситуації.
З того що мені відомо ці люди демонтрують хорошу роботу. Особливо хотілося б подякувати, в.о. президента(сам през лівнув з гри півтора тижня тому), який відповідає за орги. Пан Бандера - великий молодець і приємно що його позиція по питаннях зараз є конструктивною і виходить з інтересу нашої спільної держави.

І по послідовності видачі кредитів пан Бандера має виважену позицію, що слід було видавати представникам різних груп у послідовності подання заявок. Загалом ФОА-Сокіл підтримує його позицію.

Ці люди не можуть бути відповідальні за те що зараз на руках недостатньо грошей щоб видати усім. Просто слід було раніше почати вивід коштів.

Я пропонував видачу кредитів до Чорної П'ятниці ще минулого року. Тоді це ніхто слухати не хотів.
Цього року програма стала можливою великою мірою саме завдяки нашій партії ФОА.
Я неоднократно говорив що виводи коштів до Чорної П'ятниці слід почати раніше, ще за попередніх каденцій. Нажаль попередні президенти мали то до дупи.

Тому якщо у кого є претензії що йому не видали кредит вчасно, то надсилайте їх пану Пропету, який два місяці був презом перед цим(Кронос пішов в РЛ і передав акк Пропету) і нічого не робив. Попри просьби. Попри те що коли буде Чорна П'ятниця і як повільно виводяться кошти з скарбниці було всім добре відомо.

Дякую за увагу. Слава Україні!