Перші виплати в «програмі економічного розвитку»

Day 4,362, 06:37 Published in Ukraine Ukraine by Ambrozin

«Чорна п’ятниця» вже не за горами, тож хоч і трохи запізно, але програма економічного розвитку почала свою дію. І ми вже маємо перші виплати учасникам кредитування, що можна спостерігати у звіті МінФіну.


Як ми бачимо в першу п’ятірку потрапили партійці «Freedom of Action» які є членами військового загону «SoKill», з них троє є конгресменами. Що може викликати недовіру в справедливості виплатів учасникам кредитування. Адже 400 тис гривень, не можливо повністю перевести у золото, за такий короткий термін до «Чорної п’ятниці».


Також у звіті МінФіну йдеться мова про відмову гравцю Alien_ware, у зв’язку з тим що він мав на момент реєстрації в програмі виставлені 4 тис золота на валютному ринку. Тож ми вирішили перевірити першу п’ятірку одержувачів кредиту. Перше, що вдалося виявити, так це те що у гравці Emerald Prince та vad27 на ринку компаній мають пропозиції продажу зброярень 7 рівня.


Присутні також пропозиції продажу пекарень 2-5 рівня якості, які перебувають в холдингу на Донбасі і приносять прямі податки в Україну. Додаткові скріншоти ви можете найти тут1, тут2 і тут3.


Загалом Emerald Prince має пропозицій продажу на суму 8093 золота, а гравець vad27 на суму 2351 золота. Тож виникає питання чи потрібні даним гравцям кредити на суму 400 тис гривень і чи взагалі програма направлена на економічний розвиток?
Відповідь на яке хотілося почути від Вас, мої любі читачі.Підписуйтесь на нашу газету та дійзнайтеся про новини першими! 😃

Для поширення:
Перші виплати в «програмі економічного розвитку»
https://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2706672