Чим жила еУкраїна останній місяць. Звіт партії ФОА за каденцію.

Day 4,356, 21:45 Published in Ukraine Ukraine by Mike Dreams

Підходить до кінця перша каденція нашої партії в конгресі.
Вирішив написати щось посереднє між звітом перед виборцями за каденцію та загальним оглядом подій в Україні за останній місяць, ато останні роки створилась погана традиція що влада майже не інформує населення про події 🙁

Статтю розподілив по подіях в хронологічній послідовності... Які події вас не цікавлять - пропускайте 🙂


1. Виліт Республіканської партії з конгресу.

Дуже довго в конгрес України стабільно проходили 5 партій: НФ, Дивізія, БЮ, НГ та РП. На минулих виборах ми, своєю новою партією, викинули РП з конгресу.

На це зрозуміло були причини. Ще в серпні керівник Республіканської партії з окремими друзяками-республіканцями замарали себе та свій колектив тим, що всупереч волі людей, які проголосували за війну з Росією, вступили в зговір з росіянами та зганьбив себе, свою партію та загалом нашу країну. А потім ще й вели себе так, ніби нічого значного й не відбулося.

Подавити відчуття безкарності за таке було одною з головних причин чому партія ФОА взагалі була створена. І ми досягли цієї мети. Можливо республіканці ще коли й повернуться в конгрес, але запланованого ляпаса ми їм дали. І як ми бачимо цього ляпаса вони відчули і останній місяць ведуть себе трохи поадекватніше ніж раніше. Молодці.


2. Покращення фінансової звітності та повернення украденого з бюджету України.

Не секрет що при попередніх каденціях президентів ProphetxN7 та K.R.O.N.O.S. фінансова звітність велась погано і з казни пропадали гроші. Це не були якісь захмарні суми, але все ж.

Наш партієць Аксіор провів чудову роботу з аналізу фінансової ситуації та чітко вказав скільки і де бракує. Разом з іншими небайдужими партіями, як то НФ, ми пригрозили блокувати виводи коштів з казни.
Поставлені у складне становище, керівництво Церберу були змушені повернути гроші назад в казну. Хоча спочатку й лунали дивні виправдання, типу "ті гроші взяв міністр собі на зарплату". Хоча що це за "зарплата" така якої в звіті видатків за місяць не знайти, а про неї повідомляють через місяць після скандалу.
Прикро тільки що гроші повернули не винуватці, Пророк та Кронос, а більш свідомі представники їхнього табору віддали з своїх особистих, Мортус, Мяв, може ще хто.


3. Опитування по зовнішній політиці.

Цього місяця в країні пройшло опитування по зовнішньополітичному курсу. Хоча воно не було нормально узгоджене з усіма таборами і багато людей не взяло участі з різних причин і репрезентативність так собі, все-одно результати варто глянути.


4. Військовий конфлікт України з Францією, Білоруссю та Росією.

Думаю це найбільш запутаний момент, навіть для деяких активних гравців, за місяць. Тому поясню детальніше.

Причин для конфлікту було чимало, вони були різні не те що для різних таборів, а навіть для різних людей в цих таборах.
Тому напишу за особисто себе:
1. Фан. Фармити роками підряд нудно. Коли підвертається нагода, то треба вилізти з своєї хом'ячої комори, дати ляпаса росіянам, ну і тоді з спокійною душею можна повертатися до фарму, раз в ньому сенс життя. А бачити як російський президент та інші росіяни бігають пояснюють усім своїм українським контактам, та й навіть по нашій пресі, як невигідно Україні лишати Росіюшку без бонусу виробництва - це те ще задоволення 🙂
2. Єднання. Так склалось що Україна погрузла у внутрішніх чварах, це була чудова нагода трохи витягнути нас з цього всього і згуртувати проти зовнішнього ворога.
3. Росія.
4. Попил Білорусі. Там заправляє добре знайомий багатьом ТОшер Форнок, який хоч сам і з Чернігова, не дуже дружній до України.

Загалом, все окрім четвертого пункту вийшло на ура 🙂

Конфлікт стартував з того що церберівці невірно зрозуміли роль Франції у іспанському конфлікті КОДу та Астерії. Люди всерйоз висловлювали ідею робити АС в іспанський театр бойових дій 😄
Після обговорення серед активних гравців Діскорду, було прийнято рішення під шумок світової заворушки спрямувати дії на білоруський театр воєнних дій.
Спочатку я був чи не єдиним скептиком наших шансів побороти французів, більшість думали що ми викинемо Францію з білоруських земель та попиляєм Білорусь ледь не на раз два.
Проте з часом всі зрозуміли що:
- Франція, Білорусь та Росія злагоджено виступають одним союзом;
- противники віднеслись до нас з повною серйозністю, особливо Росія: Франція закрила від нас Білорусь лишивши Росію без бонусу, Росія запустила війну Білорусі(елемент механіки, направлений щоб блокувати та не віддати регіони Білорусі Україні) та проголошення України головним ворогом Росії.
Окрім цього, виявилось що хтось з любителів посидіти з росіянами в чатиках зливає нашу інформацію росіянам. Росія просила від нас завалити голосування нашої атаки на Францію і тоді типу вони готові нас пробачити і всі далі фармлять.

У цій ситуації багато людей запанікувало і злякалося конфлікту з Росією Загалом, це були представники різних таборів. Були і прогнози що Росія нас попиляє, і статті що ситуація біда, і т.д.

В останні хвилини запуску закону в чатику чи не домінували заклики валити закон і здаватись на "пропозиції" Росії 🙁
На щастя ситуацію вдалось якось втримати, атака на Францію пішла, а срач вгамувався.

Сама битва.
Статистика по битві.
Треба сказати, що на битву прийшли усі політичні табори України. Ніхто не сховався в кущі.
Звичайно були гравці хто не був присутній, але я схильний думати що вони просто не знали, були зайняті в РЛ, або що. Та й велика частина битви прийшлась на ніч.
Найбільше дамагу внесла наша партія Freedom of Action 😀


Паралельно ще до початку битви мені вдалось вговорити президента почати захисні маневри, щоб закритись від Франції і після нашого програшу в битві війна закрилась і Франція не змогла атакувати наші регіони. Ключовим моментом тут було зміщення Чилі з Дніпра в Сіверію, на що Цербер спочатку дивився негативно. По-перше, Чилі у них автоматично ворог, бо антиАстерія, по-друге, Чилі тоді оголошувало напад на Росію і їм не хотілося посувати Чилі на кордон з Росією бо це "провокування" росіян і поміч в можливій атаці на Росію. Хоча згодом президент легко погодився.

Загалом вся операція пройшла добре, хоча були 2 неприємні моменти:
- на самому початку конфлікту непродумані дії влади привели до втрати державою золота за оголошення війни Білорусі, чого нескладно було б уникнути;
- при закритті від Франції можна було ефективніше провести маневрування Латвії і повернути Полісся та Дніпро швидше.
Окремо варто сказати, що важливим фактором впевненості дій України, ну принаймні для мене, було те що як Румунія, так і Угорщина не мали кардинальних заперечень по наших діях.

Проте чи не найвеселіший момент стався вже після битви. Хоча по-доброму одразу ясно було що Росія не піде на Україну і ніякого випилу не буде, а це більше психологічний крок(типу не бийте проти Франції, бережіть ресурси на нас), я щиро думав що НЕ вони таки кинуть і типу "побрязгають зброєю" які вони грізні, покажуть що не злякались і готові карати так би мовити, а атака все-одно ж не піде, бо нема кордону.


Проте... виявилось що за поребриком сидять таки тотальні боягузи. Хоча навпротязі голосування вони витримували "за", в останній момент вони помочили свої памперси, закинули "проти" і побігли за Урал ховатися.


5. Президент України покидає гру.

Невдовзі після війни з Францією відбулась цікава подія. Президент України, Stormy Seabird, покинув гру. Причина була дуже серйозною. Бо не додали в чатик 😄

В чатик його б охоче додали насправді, якби він попросив. А не додали одразу - бо він сам просив щоб не турбували його зайвий раз. Проте зіграли нерви, він вирішив психанути і звалити з гри.

В відсутності президента його обов'язки зараз виконують прем'єр Фокс(Кайзер) та МО Бандера. Хоча, на мій особистий погляд, каденція все-одно виходить значно краща ніж попередні дві каденції Пророка(каденцію Кроноса Кронос передав Пропету акк). Бандера, Мяв, Губка, і особливо Фокс, витягнули.

6. Закриття ТВ з Румунією та Угорщиною, війна між цими країнами.

ТВ з Румунією було найпроблемнішим з усіх українських ТВ. Воно існувало виключно як поміч Румунії. Попри це, частина румунів, включаючи найпотужнішого румунського гравця Хана Соло, активно саботувала це ТВ. Декілька раз це виливалось в захоплення Румунією Буковини. На фоні цього ТВ з Румунією таки вирішили закрити.

В часі це співпало з атакою Румунії на Угорщину. Це створило проблеми для України, бо Угорщина попросила нас допомогти закритись від Румунії. На що отримала відповідь що ми не хочемо бути учасником угорсько-румунського конфлікту. Проте атаку на угорський регіон в рамках ТВ Україна запустила. Тут виникла цікава ситуація що угорці тащили за Україну, щоб закритись від румун, а румуни - за Угорщину, щоб після битви могти напасти на Угорщину.
В результаті Угорщина таки закрилась нами проти нашої волі. А Румунія взяла напала на окупований нами угорський регіон по ще не закритому на той момент україно-румунському ТВ.
Себто обидві країни використали Україну проти нашої волі в своєму конфлікті. Ну це якщо ще не враховувати те, що Румунія напала на Угорщину ламаючи наше ТВ, при цьому навіть не повідомивши про свої плани.
Угорщина загалом відноситься до України зараз адекватніше і про свої дії повідомляє адекватніше.

Проте так як Угорщина порушила умови ТВ, то Україна закрила це ТВ поки шляхом закриття Закарпаття Польщею.

Загалом, партія Freedom of Action вважає що Україні треба мати добрі відносини з обома нашими сильними сусідами.

Якщо ж кого цікавить сама природа румунської атаки на Угорщину, то це частина війни КОДу з Астерією. КОД діє продумано і стратегічно. КОД концентрував увагу на більш слабких країнах Астерії та проАстерії, стараючись залишити Румунію в стороні. Румунії важко дається поміч союзникам, через внутрішні конфлікти та певний егоїзм румунської спільноти. Тому Румунія зробила загалом правильний крок, що замість польотів помочі по світу, вирішила напасти на свого головного одвічного ворога як в грі так і в РЛ. Це покликано відтягнути дамаг КОДу з інших театрів бойових дій та краще згуртувати румунський патріотизм на зовнішньому ворозі. Нам би взяти з Румунії приклад...
Тим не менше, КОД сильніший і Румунія на певний час відправила себе в випил. Правда, навряд на сильно довго. В Іспанії зрозуміло КОД також переміг.


7. Чорна п'ятниця наближається.

Нагадаю, що вже в кінці жовтня - Хеловін, а остання третина листопада - довгий і "багатий" івент до річниці репки, в складі якого буде Чорна п'ятниця, коли серйозно падають ціни на апгрейди.
Наша партія активно лобіювала програми фінансової допомогти до Чорної п'ятниці. Зараз конгресу треба побільше виводите грошей з бюджету, бо із-за обмежень в 400к на день це тривалий процес.
Реєструйтесь в програмі державних кредитів.

Головна ж порада - накоплюйте золото всіма правдами і неправдами. Купуйте по 10 в день, йдіть на медальки в битвах т.д.
До речі, один з найхалявніших способів отримати золото - підняти успішне РВ. Це коштує 1000 сс, проте винагорода - 5 золота, що відповідає 2500 сс по курсу 🙂
Знайти такі РВ буває складно. Проти ви можете приєднатись до нашої партії в дискорді і там наш бот легко дасть вам перелік РВ та ще й скаже наскільки успішним є кожне з них:8. Підсумок.