Przyszłość

Day 4,353, 09:03 Published in Poland Poland by Damio22

Cześć. Dziś jest ten dzień, który odwiedzili bohaterowie filmu Powrót do przyszłości II. Wiem, że to było w 2015 (cztery lata temu), ale druga część filmu powstała cztery lata po pierwszej, czyli w pewnym sensie się zgadza. W każdym razie dziś poznamy plany na nieco bliższą przyszłość. Piąty sezon eWizji nadchodzi. 😉 Dziękuję za wszystkie wasze pytania, komentarze, voty, suby.

Numer 230, jubileuszowy. Zapraszam do lektury!

Przegląd prasy

Joker atakuje - krótka rozprawka o współczesnej i dawnej polityce. 😉

Czas na szachy

Informacje o rozgrywkach szachowych (ukończonych, bieżących i tych dopiero planowanych) znajdziecie tutaj.

Mecz towarzyski Bułgaria-Polska. Nasi przeciwnicy nie oddają łatwo pola. Na razie przegrywamy 3:5. Cała nadzieja w ostatnim pojedynki. Trzymajcie kciuki! Wyniki możecie śledzić w arkuszu.

Szóste Mistrzostwa ePolski w Szachach. Zgłoszenia przyjmuję przez pm do 31 października. Mamy już trzech zawodników, zgłosił się kolejny sponsor. Szczegóły zawodów tutaj.

eWizja

Jest już regulamin, jest nowy system głosowania. Ale jak to działa w praktyce? W tym arkuszu mamy przykład i tam będą też liczone punkty z głosowań w sezonie piątym.

Będzie też test systemu. Chciałem zrobić jakąś małą próbę dla kilku piosenek, ale nie - będzie coś większego. 🙂

W listopadzie w Polsce odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. Znamy już wszystkich reprezentantów z ich utworami. No i właśnie tych piosenek użyjemy do testu. Jest 19 piosenek, które podzielimy sobie losowo na dwie grupy półfinałowe. Pierwsze głosowanie już w kolejnym numerze.

Słowo na koniec

Kolejne wydanie w bliskiej przyszłości. 😉