Haydi eTR Kaynaşalım ! [Haxball | Gartic | Lol | Csgo | PubG ]

Day 4,349, 07:55 Published in Turkey Turkey by Mhlychol


Selamlar saygıdeğer eTR vatandaşları;
Öncelikle, biliyorsunuz Parti başkanlık seçimleri bitti ve sonuçlar kesinleşti, parti sözcülüğü ve başkan yardımcılığı yaptığım partimde şimdi de Başkan olarak bulunuyorum, oyuna başladığım zamandan itibaren bana yardımcı olan ve başkan olmama olanak sağlayan partime ve üyelerimize teşekkür ederim. Ayrıca oyunda bana gerek maddi, gere manevi, gerekse rehber olan diğer üyelere de teşekkür etmek istiyorum.

Başkanlık dönemime eTR halkını ilgilendiren bir vaatle geldim, Biliyorsunuz eTR ne kadar siyaset modullü bir savaş oyunu olsa da, gerçek hayatta olduğu gibi burda da aşırı particilik yapıldıgını insanların ayrı takıldığını görüyorum, bunun bir oyun olduğunu herkesin hatırlaması gerek, bu ayrışmanın birbirimizi yeterince tanımadığı sadece oyundan rakip olarak görmekten kaynaklandığını düşünüyorum. sizleri oyundaki hesaplarımızı, başarımlarımızı, partilerimizi bir kenara bırakıp kaynaşmaya davet ediyorum. Bu konuda ortak etkinlikler düzenleyebileceğimiz tarayıcı üzerinden oynanabilen haxball ve gartic.io oyunlarında ve talep gelirse CSGO, LOL PubG oyunlarinda ve mobil üzerinden mobile legends ve PubG mobile oyunlarında etkinlikler düzenlemeyi düşünüyorum.

Etkinlik için oluşturduğum form aşağıda, burdan katılmak istediğiniz oyunu oylayabilir başka bir oyun/etkinlik öneriniz varsa yazabilirsiniz. Form doldurmakla uğraşmak istemeyenler bana mesaj yoluyla ulaşabilir veya makale altına yorum yapabilir.
https://forms.gle/uqGXtvYZ2X65cJZR9

İlk olarak yarın yani cuma akşamı saat 20:00'da haxball etkinliği yapmayı düşünüyorum, ankete katılan veya makaleye yazan arkadaslar mesaj yoluyla bilgilendirilecek.

Herkesi ayrı takılmayı bırakıp, kaynaşmaya davet ediyorum