[MoD] До зброї! [UA/EN]

Day 4,345, 12:36 Published in Ukraine Ukraine by Ministry of Defence UkraineШановні українці, настав час взятися за зброю і долучитися не до тренувальної війни, а до серйозної битви. Сьогодні нашим суперником на полі бою буде країна, з якою ще не так давно годі було і уявити про суперечку – Франція.

Сьогодні вранці в конгресі завершилося голосування по ДоВ проти Білорусі, однак атакувати ми не змогли – кордон нам заблокувала французька атака на Гомель, яка завершилася зміною прапору над регіоном. Оскільки це грубе втручання в наші справи, український конгрес виставив на голосування і прийняв закон про оголошення НЕ Франції.

Нам дуже прикро, що сьогодні ми змушені атакувати країну, якій не так давно намагалися допомогти повітряним ударом проти Кіпру. Але можливо саме це і є причиною, чому Франція не пішла на поступки і не залишила територію нашого північного сусіда добровільно: їх діючий президент – кіпріот, що переміг на французьких виборах від Комуністичної партії, який точно не виявив бажання до дипломатичного розв'язання нашої прикордонної суперечки.

Не покращує обстановку і той факт, що Франція приєдналася до загарбницьких сил в Іспанії, підло здійснивши атаку на нашого старого друга та надважливу дислокацію українських виробництв, зокрема зброярень. Якщо французький уряд здатен атакувати своїх нейтральних сусідів, яких роздирають на шмаття одразу кілька країн, то для нас важливо не мати у себе під боком таку підступну державу.

Звертаємося також до російського уряду, який спровокував загострення ситуації, зокрема вимогою/проханням до французькому уряду заблокувати нашу атаку, та поглиблює кризу, оголошуючи НЕ нашій країні. Наголошуємо на тому, що з української сторони було вжито всіх заходів, аби забезпечити мирне вирішення конфлікту інтересів, однак російський уряд, схоже, відхилив наші пропозиції. Зрештою ми сподіваємося на пропозицію конструктивного діалогу, а не погрози чи звернення з позиції “старшого брата”. Ми впевнені в наших союзниках та в їх підтримці, так само як і впевнені у своїх силах.

До зброї!
Слава Україні!


English version (Translated by Nazar Sivukha)


Dear Ukrainians! The time has come to take our arms up and to take our part not in a Training War, but in a serious battle. Today’s battlefield opponent of ours is the country, conflict with which was until recent times unbelievable – France.

The DoW against Belarus congress voting had finished this morning, but we didn’t manage to attack – the border has been blocked by French attack against Gomel, which ended successfully. That was a gross interference into our affairs, and Ukrainian congress has approved NE against France.

That’s a pity for us that today we’re forced to attack a country, which we tried to help not so long time ago by ASing Cyprus. But possibly that was the actual reason why France didn’t go to concessions and didn’t leave our northern neighbor’s lands on it’s free will: their present president is a cypriot, which definitely didn’t show any good will to settle our border dispute peacefully.

The fact that France has joined the occupational powers in Spain, dishonorably attacking our old friend, same as highly important industrial region for Ukrainians (weapon factories in particular), doesn’t help the situation. If French government is able to attack their neutral neighbors, which are being torn apart by several countries at once, then it’s vital for us not to have such treacherous country in our neighborhood.

We’re also appealing to Russian government, which provoked aggravation of the situation, especially by demanding/requesting French government to block our attack, and deepens the crisis by declaring us a NE. We accent on that Ukraine has done everything possible to regulate the conflict peacefully. All in all, we hope to get a constructive dialogue, not the threatenings. We are confident in our allies and their support, same as we are sure in our own power.

To arms!
Slava Ukrajini!