[CP] Результати референдуму

Day 4,342, 05:42 Published in Ukraine Ukraine by President Ukraine


Вітаю усіх.

Сьогодні вранці закінчився референдум про скасування позаблоковості України, також завершилося опитування, яке йшло до нього в комплекті. Зараз не буде аналізу результатів, пропозиції варіантів подальшого руху абощо, оскільки я не хочу аби мій уряд даремно витрачав час, поки опозиція намагається вирішити чи хоче вона таки оголосити імпічмент, чи ні. Причини, наслідки і заяви стосовно імпічменту - не тема для цієї статті, однак все одно, саме виникнення усієї ситуації це застереження, що, попри все моє бажання, результати референдуму і посилена робота КабМіну не зустрінуть взаємного бажання владнати конфлікт через результативну розмову.


За три дні проведення референдуму надійшли 49 голосів, 37 з яких визнано дійсними.

За результатами референдуму, на питання "Чи вважаєте ви, що Україна має залишитися позаблоковою країною, замість того, аби почати процес ведення прямих переговорів про вступ до одного з існуючих альянсів? отримано більшість відповідей "НІ", а саме 72,97%.

Таким чином, я оголошую ініціацію загальнодержавного процесу обрання альянсу, на який буде спрямована зовнішня політика еУкраїни, з подальшими переговорами про вступ до цього альянсу.

Результати референдуму та опитування доступні в таблиці для прийняття відповідей референдуму.

Подальші кроки стосовно процесу вибору альянсу в термінах і способі організації залежатимуть від вирішення чергового етапу внутрішнього конфлікту, тобто від результатів голосування конгресменів за закон про імпічмент.


З повагою,
Президент еУкраїни
Stormy Seabird