[MinFin] Аудит роботи Мінфін за серпень-вересень 2019

Day 4,341, 06:27 Published in Ukraine Hungary by Bank Of Ukraine


Вітаю друзі
Всі ви в курсі, щодо конфлікту між владою і опозицією, що до роботи міністерства фінансів еУкраїни. Це стало причиною запропонувати старому товаришу і другу Тарасу Літописцю свою допомогу на посаді міністра фінансів. Я вважав, що в мене достатньо досвіду аби провести аудит останніх місяців, знайти помилки в звітності і ліквідувати конфлікт. Це виявилось складніше, коли перед тобою гравці різних політичних таборів, які не здатні переступити через своє его і вирішити цю проблему або признати помилки своєї непрофесійності . Я вважаю себе аполітичним і не відношу себе ні до одного з таборів, для мене статут УКП залишається першим і останнім політичним законом №1 в цій грі. А міністерство фінансів мій другий рідний дім і я не дозволю паплюжити чесне ім'я цієї структури влади.
Я проаналізував звіти мінфіна за серпень і вересень з аудиторським звітом пана Аксіора і хочу пройтись окремо по пунктам:

1. Не ясно, яка точна сума була передана від Аксіора до мінфін-серпень, скріншотів немає, а сума чогось трохи більша ніж повинна бути. Це мені вияснити не вдалось, мінфіну потрібно було робити скріншоти того, скільки їм передали гроші від минулої влади, це важливо.

2.Чилі повернула наші податки до казни. Претензії Аксіора не зрозумілі, при його аудиті потрібно було звернутись до таблиці бюджету за механікою гри, а не одразу писати про попил. Помилка мінфіна, що не записали ці перекази в звіт і не проконтролювали повернення податків.

3. Аудит Аксіора має не обгрунтовані претензії що до виплати за програмою будиночків, всі посилання в звіті мінфіна працюють, вся інформація є
http://prntscr.com/pgcc9g
http://prntscr.com/pgccmz
http://prntscr.com/pgcczh

4. В аудиті Аксіора відсутній пункт про видачу зарплатні міністру фінансів на суму в 50 000сс. Мінфін запізно добавив цей пункт в свій звіт.

Вересень місяць

5.Мінфін помилився при підрахунку витрат на програму будиночків, не 140 000сс, а 150 000сс, по причині помилки з виплатами одному з гравців вийшла плутанина.

6. Помилка в звіті мінфіна про виплати на програму рангів, не 515 500сс, а 615 500, виплати одному з гравців не були записані в загальний звіт. Було виправлено міністром вже після аудиту Аксіора.

7.Не потрібно було записувати в аудит Аксіора пункти про повернення податків, які нібито не були повернуті, вони були повернуті до казни за механікою. Аргентина повернула свої податки ще 8 серпня, Аудит аксіор не звернувся до таблиці бюджету за механікою, а мінфін серпня не записав це у свій звіт.
- податки від Аргентини - http://prntscr.com/pgc980
- податки від Литви - https://prnt.sc/p2acfw
В обох випадках сума на скріншотах більша ніж потрібна, вважаю це не є проблема, адже хтось міг також задонатити трохи коштів в ці дні. Але у випадку з Аргентиною, я не можу перевірити які податки вони повинні були повернути, а у випадку з Литвою, було знайдено скріншот, який зроблено одразу після надсилання коштів і в якому видно точну суму переказу

В результаті проведеного аудиту, який я зробив в копії аудиту Аксіора ми бачимо, що замість 315 826‬ сс нестачі, яку знайшов Аксіор, насправді нестача складає 82 832‬сс. Але як я не старався, в мене немає достатньої інформації для знайдення інших помилок, тому я вирішив компенсувати цю суму шляхом донату власних коштів в казну еУкраїни аби вичерпати цей конфлікт.( правда сума вийшла трохи більшою, тому що я спочатку випадкого 82сс закинув)
Сподіваюсь після цього сторони конфлікту завершать свою перепалку і міністерство фінансів продовжить свою роботу.

З повагою до вас, міністр фінансів, МортуусСпонджіа